2733
2734
عنوان

اونایی که تجربه سنگ کلیه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 23 پست
هرچیز کافئین دار نخور چایی و قهوه رو بذار کنار ،مایعات زیاد بخور راستی گوشت قرمز رو باید خیلی خیلی ک ...

وا خواهر اون قسمت وسطی چی بود 

فالگیری🤔

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی من شنیدم طناب زدن خیلی خوبه،ازپله بالاوپایین بری،دلسترتلخ زیادبخور،هندونه روبجوشونی وبخوری،قطره سنگکل فکرکنم اسمش ازداروخانه بگیروبخور،کلیه هاتوباشال ببندوهمبشه گرم نگه دار،اب زیادبخوروراه برو،ان شالله دفع بشه

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
مرسی من شنیدم طناب زدن خیلی خوبه،ازپله بالاوپایین بری،دلسترتلخ زیادبخور،هندونه روبجوشونی وبخوری،قطره ...

راست میگین طناب ردن خوبه 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2728
وا خواهر اون قسمت وسطی چی بود  فالگیری🤔

واقعا بهش معتقدم بعضی اوقات با درد بعضی دل هایی که شکستیم برطرف میشه ماها متوجه نمیشیم ولی ناخودآگاه دل خیلیا رو ممکنه بشکنیم یه حرف بگیم متوجه هم نشیم  ولی مصداق دل شکستنه .هم غذا و شیوه زندگی هم رفتار هردو برام یه اندازه مهمن

عزیزم من سابقه سنگ دارم ؛ حتی سنگ شکن 

الانم که باردارم کلیم داره فقط سنگ‌تولید میکنه 😠خدا بهم رحم کنه ماه اخر درد نگیره فقط؛  اوایل بارداری که مردم از کلیه درد 

باید مایعات خیلی بخوری ؛ دلستر تلخ خارجی بگیر ؛ اب خربزه خیلی  خوبه من با اب خریزه دردمو کنترل کردم ؛ قرص هیوسین مجاری رو باز میکنه و سنگ راحت تر دفع میشه ؛ مایعات بخور و بعدم طناب بزن و پله برو ؛ برو دستشویی باز دوباره چندبار تکرار کن 

اگه درد گرفت یعنی سنگت داره حرکت میکنه پس ادامه بده تا دفع‌ بشه ؛ اگه ادرارت خونی بود نترس بخاطر حرکت سنگه

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
2738