2733
2734
عنوان

اونایی که تجربه سنگ کلیه دارن

1429 بازدید | 23 پست

من اذر سال پیش از بس پهلوم درد میگرفت تو سرما رفتم سونو و آز دادم در نهایت متوجه شدم در ناحیه تحتانی کلیم یه سنگ ۳میل هست 

یه داروهم داد ۷روز خوردم ول کردم 

من چه کنم این دفع بشه بره 

غیر اب ترب 😖یع پیشنهاد دیگه بدین

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ورزش مثل والیبال بستکبال ک توش بپربپرداشته باشه

وای عزیزم شماهم داشتین این مشکلو 

واسع من دم پریودی و هوای سرد بیچارم میکنه😢

یه قطره هس تو داروخونه برای سنگ کلیس اسمشو نمیدونم از اونا بگیر سی قطره بریز تو آب بخور هی پله هارو ...

بهم یه قرص‌داده

2738
وای عزیزم شماهم داشتین این مشکلو  واسع من دم پریودی و هوای سرد بیچارم میکنه😢

ن عزیزم خداروشکر من نداشتم ولی داداشم داشت اونقدربتشگاه رفت دکتر گفت حرکت کرده سنگش چیزی نمونده دفع شه

دردش چطوریه ،من گاهی جفت پهلوهام دردمیگیره ،گاهی راست ،گاهی چپ،من دیسک کمرم دادم نمیدونم دردکلیه ست ...

من فقط یک طرفه دردش تو سرما بدتر میشه تو کشاله رانم حس میشه کلا بده خیلی 

باید بری دکتر تا تشخیص بده از چیه

ن عزیزم خداروشکر من نداشتم ولی داداشم داشت اونقدربتشگاه رفت دکتر گفت حرکت کرده سنگش چیزی نمونده دفع ...

وای منم پیاده روی زیاد رفتم ولی انگار بی تاثیره

هرچیز کافئین دار نخور چایی و قهوه رو بذار کنار ،مایعات زیاد بخور راستی گوشت قرمز رو باید خیلی خیلی کم کنی درهفته همون به اندازه یه قوطی کبریت کافیه .آب ترب هم میگن خوبه ببخشید خیلی سعی کردم نگم ولی درمان رو ادامه بده .ببخشید بعضی بیماری ها از ناپرهیزی آدم هم میشه. نمیدونم بهش اعتقاد دارید یا نه کاراتو به موقع انجام بده کسی بهتون تذکرنده یه جورایی وظیفه ای به عهده تون هست به طور کامل  انجام  بده و دل کسی رو هم نشکن .خودم کلیه هام میخواست سنگ بسازه چایی رو کم کم کردم قهوه خیلی وقت نخوردم سعی میکنم مراقب رفتارم هم باشم 

💝💗💓🌹💖

2706