1428
1363

سلام امیدوارم همگی به زودی مامان شین دوستای گلم سعی کنین روحیه خودتونو حفظ کنید .وهمه چیزو به خدای مهربون بسپارین.دوستتون دارم مامانای خوشگل😘😘😘

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

انشاا...روزی برسه ک هممون مامان شیم

خداجونم من بهت ایمان دارم که به این زودیا مامان میشم تورو به علی اصغر شش ماهت قسم دامن همه مادرای منتظرو سبز کن ..من بچمونو اول ازخدا بعدش از علی اصغر شش ماهه میگیرم
1376
دوستا بدون رژیم میشه بچت پسر شه؟

اره عزیزم اگه فقط روز تخمک گذاری یکبار اقدام کنی امکانش هست

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
1427
ان شالله ب حق امشب ب حق امام زمان .قسمش میدیم ب حضرت زینب و قسمش میدیم ب ام البنینن و حضرت علی اصغره ...

الهی امین.مرسی دوستم انشالله شماهم حاجت روا بشین

سلام منم هستم😃

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه نی نی دار شدنم تا تموم شدن تیکرم یه صلوات میفرستید اللهم صل علی محمدوال محمد🌺اللهم صل علی محمدوال محمد🍃 ممنونم خیلی🌹
ان شا اله بزودی تاپیک بزنی بگی ازمایشت  مثبته

الهی قربونت برم عزیزم انشالله وهمچنین

منولایک کنید تاپیک داشته باشم

گلم جفتش تو این دوره یکی و سختی خودشه داره بسپار ب بالاسری هر چی ک صلاحتون باشه بهتون بده من خودم پسر دوست دارم شوهرم دختر ولی هر کدومم بشه باز جفت دوست داریم

1339