1472
1459

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

استارتر عزيز نميخوام شمارو نگران كنم اما موبايل فروش مطمئن خيلى كم پيدا ميشه و ميتونم بگم نيست. اما در مورد آيفون به فروشنده بگين ريفرش نباشه گوشى

بزرگترين درد توى زندگيم اينه كه هيچوقت عشقم به مادرم رو به زبون نياوردم  و درد بزرگتر اينه كه بعداز رفتنش اينو فهميدم كه چقدر ميتونستم دلشو شاد كنم با يه جملهء "مادر جان دوستت دارم"
8
متاسفانه آيفون نمايندگي نداره ، اگر داشت بهتر بود

بله دقيقاً. اما مهمترين مسئله تو خريد ايفون ريفربيش يا اصطلاحاً ريفرش نبودن اونه. اگر خواستين بگين براتون توضيح بدم كه چيه و چجورى متوجه بشين كه ريفرش شده يا نه

بزرگترين درد توى زندگيم اينه كه هيچوقت عشقم به مادرم رو به زبون نياوردم  و درد بزرگتر اينه كه بعداز رفتنش اينو فهميدم كه چقدر ميتونستم دلشو شاد كنم با يه جملهء "مادر جان دوستت دارم"
بله توضيح بدين ، ممنون ميشم

خواهش ميكنم.ايفون ريفرش شده ايفونى هست كه شركت ايفون بيرون ميده اما به دليل مشكلات فنى مرجوع ميشه و كارخونه رفع ايراد ميكنه و اونو معمولاً ميفرسته به بازار كشورهاى جهان سوم. شما براى اينكه متوجه بشين كه گوشى خريدارى شده ريفرش نيست تشريف ببرين به:

setting---general---about---model

اگه با M شروع شده باشه اصليه و مشكلى نيست ولى اگه با F شروع شده باشه ريفرش شدست

1474