2726

سلام خانوما

شماهایی که قرص کلومیفن یا لتروزول یا هر داروی تحریک تخمک خوردین زودی باردار شدین؟

من سه ماهه میخورم اما بی نتیجه   

خواستی برو تایپیک بارداری منو بخون هر کاری کردم اونجا توضیح دادم شاید کمکت کنه 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری برم عزیزم لینکشو میذاری

بزن روی اسم کاربریم تایپیکام میاد برات  

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
بله من بار اول استفاده از لتروزول دوقلو باردارشدم

من که لتروزل کلی فولیکول هم بزرگ کرد اما باردار نشدم دیگه دکتر عوضش کرد کلومیفن داد

دست راستت رو سر من 

من الان دوس دارم سه قلو بشه. باروت میشه 

من که لتروزل کلی فولیکول هم بزرگ کرد اما باردار نشدم دیگه دکتر عوضش کرد کلومیفن داد دست راستت رو سر ...

منم تنبلى دارم رفتم امپول پروژسترون زدم عادت شم نميشم اى خدا چند روز ديگه هم اقدام دارم استرسم بالاس😑😑😑

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2706