2733
2734

ازبچگی ازوقتی کوچیکن هرکاری میکنن نفرین نبایدبکنی بچه رو مایک همسایه داریم بچش میخوره زمین اینم میگه خدامرگت بده الهی میمردی لباسات کثیف شد😑😑

اخه لباس شسته نمیشه؟آخه پاره بشه جایگزینش نمیشه؟

بچه مهمتره یایک تیکه پارچه؟اصلاچپ میره راست میره میگه بمیری توی روضه برای یکدونه قند زد پشت گردنش گفت الهی بمیری نخور😑متاسفم برای اینا

ازالان تمرین میکنم بچم یک قاشق میاره سرسفره بهش میگم الهی خوشبختیتوببینم الهی قدکشیدنتوببینم خانوم شدنتوببینم...بخداهم روی بچه تاثیرداره هم روی پدربچه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پدرم نفرینم کردگفت سیاه بخت بشی همونم شد😂😂😂😂😂

😐😐😐😅😅😅

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

اگه نفرینم بکنن مطمئن باش زبونیه هیچ پدرمادری ازته دل بچشونفرین نمیکنه ولی مطمئنم دعای مامان  بابادرحق بچه اونوب عرش میرسونه 

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
2731

من که بابام از داشتنم ناراضی چون تو کنکور چیزی که میخواستن نشدم میدونم اهل دعا ونمازم نیست که دعام کنه

مامانمم که گاهی یه نمازی میخونه

در روز ده بار نفرینمون میکنه یا واگذارمون میکنه به بخدا وامام حسین وابوالفضل  و...

یا میگه شیرم حلالتون نباشه تو این دنیا واون دنیا 

ویا میگه خدا به سرانجام (یعنی یه زندگی مثمر ثمر)نرسین 

حالا نمیدونم قراره ما چه بلایی سرمون بیاد

فکر کنم پدر شوهرم مارو نفرین کرده 

ولی منو همسرم میدونیم ما کاری نکردیم 

فقط پدر شوهرم بلده دلخوری بندازه تو زندگیمون. 

بخاطر همین فعلا قطع رابطه کردیم تا حرمتا بیشتر ازاین نشکنه. 

چون پدر شوهرم خیییییییلی کینه ای هست فکر کنم نفرین کرده. 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
اونا فقط میخوان ی دومادی داشته باشن ک دکتر باشه پز بدن ب بقیه ک دومادمون دکتره یا دومادمون رییسه

چی بگم بهشون بگو دکتر دردسرهای خودشو داره ببین خیلی از همکارای من که دکترن و استاد دانشگاه سر پیری با دخترهای دانشجو قرار مدار میزارن یعنی ده سال پیششون را میدیدی باورت نمیشد الانم به قیافشون نمیاد پزشکام خیلی دخترهای خوشگل که پا میدن بهشون مراجعه میکنن مکافاتای خودشون را دارن همش گوشت تنت باید بلرزه

2738