2726

[QUOTE=105490649]شغل آزادیعنی چیکارمیکنه منم وقتی ازدواج کردم شوهرم دانشجوبوددرسش که تموم شد کاری پیدا نکرد مجبورشدبر ...[/QUOTE کاش پدر ومادر من این همه سختگیری واسه ازدواجم داشتن بعد از ۱۹سال زندگی شوهرم هنوزم دنبال کار خوبه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان موقع اذان دعا میکنم اگه ظلمی بهت شه از این به بعد زندگی خوب داشته باشی اگه به خاطر پدرت بوده که ...

تو رو خدا برام دعا کنین من خیییلی اذیت شدم افسردگی گرفتم روانشناس رفتم بخاطر این موضوع

کلا نفرین خوب نیست.من تو خونه‌م یکی برا یکی دیگه نفرین کنه ناراحت میشم سعی کنین کار به نفرین نکشه شم ...

اره ولی تو خونه ما شده عین نخود کشمش تو دهنشون منم میگم بیخیال من بچشونم هرطورم بشه دودش اول تو چشم خودشون میره

لایک ندوس😡👊
2728

عزیزم روایت داریم پدرومادراگرکافرباشن هم نبایدآزارشون بدیم چون حق به گردنمون دارن وخدای ناکرده نفرین پدر بیشترمیگیره حتی تامادر...

شمازیادسربه سرشون ندارجوابشونونده سعی کن یک چندروزی کم ببیننت توی اتاقت باش اگه میدونی پسره واقعا لیاقتتوداره ومردخوبی میشه برای زندگیت سعی کن با دادوبیدادحرفتوبه پدرومادرت نگی چون بدترمیکنن بیشتر سعی کن خودتو به غذانخوردن ومریضی بزنی شایدبهترباشه ازاینکه باهاشون کل کل کنی.ولی بخاطر ازدواج بایک پسرغریبه دل اونارونشکن هیچوقت.

مادرتونم مخالفه؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

روانشناس ب من گفت بچه ها تو این سری مسایل دو دسته میشن ی عده خوششون میاد با خودشون ور میرن و برا بقیه میگن ی عده هم بدشون میاد و عصبی میشن و اثر خیلی بدی برا روحشون داره من تا کلاس پنجم حتی از درخت ها هم متنفر بودم اخه من شب خواب بودم فهمیدم بابام رفته پیش زنی ک مهمونمون بود تو اتاق خوابیده بود حتی از اون اتاق هم متنفر شدم

عزیزم روایت داریم پدرومادراگرکافرباشن هم نبایدآزارشون بدیم چون حق به گردنمون دارن وخدای ناکرده نفرین ...

من این سه سال همش تو اتاقم حتی مهمون میاد بیرون نمیرم بابام میگ نمیخوام ببینمت میگ من ی عمری زن مردمو گول زدم حالا اومدن دختر منو گول زدن عاشقش کردن 

من پدر و مادرمو نفرین کردم.

الهی اون روزی بیاد که محتاج من بشن و بفهمن من چی کشیدم و بی کس کاری چقدر سخته

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

پدرم همیشه میگه کارنکرده بخوری عزیزم دست به هرچی بزنی طلا بشه بری زیارت کربلا ولی نمیدونم چرا دس به طلا هم میزنم خاک میشه در حسرت یدونه مشهد رفتنم ای خدا 😥😥

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
کدوم پدر مادر خوبی بچشو نفرین میکنه عاخع  شما میگن پدر مادر واس خودت نیاد تو ذهنت  از کج ...

چی بگم والا 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
من این سه سال همش تو اتاقم حتی مهمون میاد بیرون نمیرم بابام میگ نمیخوام ببینمت میگ من ی عمری زن مردم ...

طرزفکرش خیلی بده تاپیک که راجب فرق بین دختروپسره روخوندم خدابهت صبربده واقعا یک پدراینقدربی رحم.

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
روانشناس ب من گفت بچه ها تو این سری مسایل دو دسته میشن ی عده خوششون میاد با خودشون ور میرن و برا بقی ...

😢😢😢

من پدر و مادرمو نفرین کردم. الهی اون روزی بیاد که محتاج من بشن و بفهمن من چی کشیدم و بی کس کاری چقد ...

عزیزم هیچوقت محتاج شدن کسی روازخدانخواه همیشه بگوخدایانه کسی محتاج من بشه نه من محتاج کسی.

2706