2737
2734
عنوان

بیاین بگم ک چرا من بدترین مادر دنیام😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 19183 بازدید | 142 پست

عروسی کردن و بچه رو هم با خودشون بردن خونه عروس. برایش اتاق چیدن و دخترمم خوشحال که خونه نو دارن و اتاق جدید داره و با اون شرایط خوشحال بود... بچه است دیگه. دلش ب همین چیزا خوشه. 

البته شبها ب سختی خوابش میبرد   مادرش بمیره. یادمه اولا یواشکی ساعت 11 و 12 شب بم زنگ میزد و گریه میکرد که خوابم نمیبره. مامان بغلتو میخام😢😢😢😢

دخترم عادت داشت تو بغل من بخابه و براش قصه بگم. حالا اونجا اتاق جدا داده بودن بهش و ازش میخاستن ک خودش بخابه. چقدر عذاب کشید تا عادت کرد تنها بخابه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی زنگ میزد و صدای هق هق گریه های یواشکی اش رو میشنیدم دلم میخاست فقط بمیرم. تا صبح اشک میریختم و عروسکاشو بغل میکردم و ضجه میزدم. 

میدونم که مادرا درکم میکنن. میدونید چی میگم وقتی بچه اتون تو بغلتون نیست و تک و تنها باید شبو صبح کنید. 

قلیون شده بود شریک زندگی من بدبخت. 

عروسی کردن و بچه رو هم با خودشون بردن خونه عروس. برایش اتاق چیدن و دخترمم خوشحال که خونه نو دارن و ا ...

چقد سخته دخترم تازه بیداره شده از خواب اشکام همینجوری داره میاد .فقط میتونم برات دعا کنم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
من دیگه نمیخونم تحمل شنیدن این همه سختیو که کشیدی ندارم خیلی دردناک بود تاهمینجا....خدا به دلت آرام ...

نه متاسفانه . گوش کن تا بقیشو بگم.... اگه اینجوری بود که غمی نداشتم

2738
وقتی زنگ میزد و صدای هق هق گریه های یواشکی اش رو میشنیدم دلم میخاست فقط بمیرم. تا صبح اشک میریختم و ...

عزیزم نکن اینکارو با خودت،اگه زبونم لال ب خاطر دود قلیان ک معادل چند ده تا نخ سیگاره ی وقت بیمار بشی دخترت ب کجا پناه ببره؟کم بچه ت سختی کشیده حالا ب خاطر قلیون شما و خدای نکرده بیماریتونم غصه بخوره؟

عروسی کردن و بچه رو هم با خودشون بردن خونه عروس. برایش اتاق چیدن و دخترمم خوشحال که خونه نو دارن و ا ...

.

منم ۱۲روز پسرمو ندیده بودم دیونه شدم .چقدر همسر سابقت کلاشه 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
مردا چشونه؟!اخه مرد ناحسابی تو اگه ادم بودی سر زندگیت میموندی،دیگه وقتی رفتی پی عشق و حالت بچه رو‌می ...

همون دیگه میخواد مادر بچشو بچزونه این جوری دلش خنک میشه .کاش اونم رنگ خیانت رو ببینه

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

خانواده ام به خاطر اینکه قبل از من یکی از خواهرام و یکی از برادرام جدا شده بودن قبلا و میگفتن نباید تو ب هسچ عنوان جدا میشدی باهام قطع رابطه کردن. 

فک کن از 4 تا خواهر و 3 تا برادر هیچ کدوم کنارت نباشن تو اون روزای سخت.  فقط مادر بیچاره ام بود ک گاهی بم زنگ میزد  و گریه میکرد. اونم همش داغ دلمو تازه میکرد ک بچتو بدبخت کردی و اینا.

2706