2410
2553
عنوان

بیاین بگم ک چرا من بدترین مادر دنیام😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 19183 بازدید | 142 پست

عروسی کردن و بچه رو هم با خودشون بردن خونه عروس. برایش اتاق چیدن و دخترمم خوشحال که خونه نو دارن و اتاق جدید داره و با اون شرایط خوشحال بود... بچه است دیگه. دلش ب همین چیزا خوشه. 

البته شبها ب سختی خوابش میبرد   مادرش بمیره. یادمه اولا یواشکی ساعت 11 و 12 شب بم زنگ میزد و گریه میکرد که خوابم نمیبره. مامان بغلتو میخام😢😢😢😢

دخترم عادت داشت تو بغل من بخابه و براش قصه بگم. حالا اونجا اتاق جدا داده بودن بهش و ازش میخاستن ک خودش بخابه. چقدر عذاب کشید تا عادت کرد تنها بخابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی زنگ میزد و صدای هق هق گریه های یواشکی اش رو میشنیدم دلم میخاست فقط بمیرم. تا صبح اشک میریختم و عروسکاشو بغل میکردم و ضجه میزدم. 

میدونم که مادرا درکم میکنن. میدونید چی میگم وقتی بچه اتون تو بغلتون نیست و تک و تنها باید شبو صبح کنید. 

قلیون شده بود شریک زندگی من بدبخت. 

عروسی کردن و بچه رو هم با خودشون بردن خونه عروس. برایش اتاق چیدن و دخترمم خوشحال که خونه نو دارن و ا ...

چقد سخته دخترم تازه بیداره شده از خواب اشکام همینجوری داره میاد .فقط میتونم برات دعا کنم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2456
من دیگه نمیخونم تحمل شنیدن این همه سختیو که کشیدی ندارم خیلی دردناک بود تاهمینجا....خدا به دلت آرام ...

نه متاسفانه . گوش کن تا بقیشو بگم.... اگه اینجوری بود که غمی نداشتم

2714
وقتی زنگ میزد و صدای هق هق گریه های یواشکی اش رو میشنیدم دلم میخاست فقط بمیرم. تا صبح اشک میریختم و ...

عزیزم نکن اینکارو با خودت،اگه زبونم لال ب خاطر دود قلیان ک معادل چند ده تا نخ سیگاره ی وقت بیمار بشی دخترت ب کجا پناه ببره؟کم بچه ت سختی کشیده حالا ب خاطر قلیون شما و خدای نکرده بیماریتونم غصه بخوره؟

عروسی کردن و بچه رو هم با خودشون بردن خونه عروس. برایش اتاق چیدن و دخترمم خوشحال که خونه نو دارن و ا ...

.

منم ۱۲روز پسرمو ندیده بودم دیونه شدم .چقدر همسر سابقت کلاشه 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
مردا چشونه؟!اخه مرد ناحسابی تو اگه ادم بودی سر زندگیت میموندی،دیگه وقتی رفتی پی عشق و حالت بچه رو‌می ...

همون دیگه میخواد مادر بچشو بچزونه این جوری دلش خنک میشه .کاش اونم رنگ خیانت رو ببینه

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

خانواده ام به خاطر اینکه قبل از من یکی از خواهرام و یکی از برادرام جدا شده بودن قبلا و میگفتن نباید تو ب هسچ عنوان جدا میشدی باهام قطع رابطه کردن. 

فک کن از 4 تا خواهر و 3 تا برادر هیچ کدوم کنارت نباشن تو اون روزای سخت.  فقط مادر بیچاره ام بود ک گاهی بم زنگ میزد  و گریه میکرد. اونم همش داغ دلمو تازه میکرد ک بچتو بدبخت کردی و اینا.

2706