2703
2553
عنوان

شما بودید کدوم رو برای ازدواج انتخاب می کردید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 72 پست
خودت چند سالته؟؟؟ بیست هفت ساله پخته تره... بیست و دوساله خامه و بعدا فیلش یاد هندستون میکنه

۲۰ 

اره پسرعمو من واقعا پخته اس و خیلی تفکراتمون بهم نزدیکه 

ولی دومی رو نمیدونم چجوره 

راسشو بحای تیپ و قیافش ب دلم بدجور نشست

🖤

ببین دل خودت چی میگه ،مهم عشق و علاقس بعدش هم میشه ماشین بخری هم خونه ،من وقتی با عشقم ازدواج کردم هیچی نداشت صفر صفر بود ،الان هم ماشین داره هم برنامه ریزی و پس انداز کردیم و تو فکر خرید خو نه ایم ،از زندگیمم راضیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه عجله نکن ... اگر شرایط خوبی داری شاید خواستگارای بهتری میدا بشه اگر بیشتر توی اجتماع باشی ...

تا الن مورد خوب زیاد داشتم

ولی الن میخام تصمیم بگیرم 

بین این دو 

🖤
2456

عزیزم به نظ  من مورد اول بهتر کارمند بانک پیشرفت خوبی داره هر چند خونه ماشین نداشته باشه چون وضعیت اقتصادی کارمند بانک بهتر از معلم در ضمن اونی که عاشق بهتر برای ازدواج

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
۲۰  اره پسرعمو من واقعا پخته اس و خیلی تفکراتمون بهم نزدیکه  ولی دومی رو نمیدونم چجوره&n ...

خب هردوی اونا منو میخان

من فقط دولم

حسی انچنانی به هیچ کدوم ندارم 

میخام منطقی پیش برم

🖤
۲۰  اره پسرعمو من واقعا پخته اس و خیلی تفکراتمون بهم نزدیکه  ولی دومی رو نمیدونم چجوره&n ...

تیپ و قیافه زود تموم میشه فقط سال اول مهمه بعدا یادت میره

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
عزیزم به نظ  من مورد اول بهتر کارمند بانک پیشرفت خوبی داره هر چند خونه ماشین نداشته باشه چون وض ...

من خودم دلم با پسرعمومه

ولی دومی قیافه خیلی خوبی داشت یکمی به شک افتادم

🖤
2714

دومي چون عشق و عاشقي فقط دو روز اول زندگي چند ماه بعد ميبيني عشق همه چيز نيس اشتباه نكني

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
اصلا این طور نیست ازدواج ما فامیلی بود و من راضیم شوهر من نه خونه داشت نه ماشین نه بابای پولدار ولی ...

خداروشکر

عزیزم تو این چیزا راجع به اکثریت صحبت میشه و یه نتیجه کلی گرفته میشه

خوبه که راضی هستین❤

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
چرا دومی  دلیلتون؟؟

خب معلم بود ماهی 3 میگیره اولی ک گفی هیچ نداره 

خونه ک داره تورو هم دوس داره 

البته خودت باید شاغل باشی ک با معلم ازدواج کنیا اگ نباشی ی ذره بت فشار میاد 

من مامان بابام معلمن دوتاشون برا همین کم نداریم ولی اک فق یکیشون شاغل میشد سخت میشد

شجاعانه،خودت باش!
بین دوراهی موندم  اولی دیوانه وار عاشق منه  دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم  ...

دلت پیش دومیه معلومه😏

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

دومی بهتره بنظرم کارش مشخصه وحقوق داره ثابت تنها شغلی ک دولت هواشوداره و همیشه مثل چشمه پول میادا همین معلمیه  باباشم خونه میده خیلی خوبه جوونترم هست رفیق میشید بچتم خوشگل میشه میگی خوبه چهرش

دومی بهتره بنظرم کارش مشخصه وحقوق داره ثابت تنها شغلی ک دولت هواشوداره و همیشه مثل چشمه پول میادا هم ...

وای بچموووون   

خدا نکشدت مردم از خندهههههه

نمیدونم والا موندم بین دوراهی 

از تیپ و قیافش خیلی خوشم اومد 

نمیدونم والا

🖤
2706