2726
عنوان

شما بودید کدوم رو برای ازدواج انتخاب می کردید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 72 پست
پسر عمه ... اونی که همه کاراش رو باباش بکنه ادم نیست...مرد اونه که واه هم یز زحمت بکشه

اونم داره زحمت میکشه ولی فقط ۲۲ سالشه هنوز دانشجو فرهنگیانه 

اما پسرعمو من ۲۷ سالشه

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته ؟

با اونی عروسی کن ک دلت باهاشه

ولی بنظرم دومی ک خونه داره شرایط بهتری داره 

البته اگه اخلاقش خوبه و دوسش داری

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2728
چند سالته ؟ با اونی عروسی کن ک دلت باهاشه ولی بنظرم دومی ک خونه داره شرایط بهتری داره  البته ...

بین دوراهی موندم 

اولی دیوانه وار عاشق منه 

دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم 

نمیدونم واقعا

🖤
اونم داره زحمت میکشه ولی فقط ۲۲ سالشه هنوز دانشجو فرهنگیانه  اما پسرعمو من ۲۷ سالشه

خودت چند سالته؟؟؟

بیست هفت ساله پخته تره...

بیست و دوساله خامه و بعدا فیلش یاد هندستون میکنه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

ازدواج فامیلی خوبیش اینه که دیگه همه رو می شناسی و راحتی ولی بدیش اینه که همه ی اخبار خوب و بد دو تا خانواده ها رو هر دو خانواده می فهمند و از هم توقع می کنند و حرف و حدیث زیاد پیش میاد 

ولی غریبه یک مدت باید بگذره تا خانواده ی طرف رو بشناسی بعد هم حرف و حدیثی بین خانواده ها رد و بدل نمیشه چون همدیگر رو در حد مراسمها می بینن و توقعی هم از هم ندارن چون غریبه هستن 

بین دوراهی موندم  اولی دیوانه وار عاشق منه  دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم  ...

اخلاقش رو ببین تو زندگی اخلاق از همه چیز مهمتره به نظرم و ببین با عرضه است یا نه...

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
تجربه ثابت کرده ازدواج فامیلی خیلی توش سختی داره

اصلا این طور نیست ازدواج ما فامیلی بود و من راضیم شوهر من نه خونه داشت نه ماشین نه بابای پولدار ولی خداروشکر الان وضعیت خوبی داریم

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
بین دوراهی موندم  اولی دیوانه وار عاشق منه  دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم  ...

اول اینکه عجله نکن ... اگر شرایط خوبی داری شاید خواستگارای بهتری میدا بشه اگر بیشتر توی اجتماع باشی و سنت کم باشه ... بعدش بین این دو تا هم فقط اونی ک خوش اخلاق تره رو ترجیح بده یا اینکه فک کن میخوای استخاره بگیری ببین دلت میخواد کدومشون خوب دربیاد

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2706