1507
1411
عنوان

شما بودید کدوم رو برای ازدواج انتخاب می کردید ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 72 پست
چند سالته ؟ با اونی عروسی کن ک دلت باهاشه ولی بنظرم دومی ک خونه داره شرایط بهتری داره  البته ...

بین دوراهی موندم 

اولی دیوانه وار عاشق منه 

دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم 

نمیدونم واقعا

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

چند سالته ؟ با اونی عروسی کن ک دلت باهاشه ولی بنظرم دومی ک خونه داره شرایط بهتری داره  البته ...

۲۰ 

اون ک معلمه ۲۲

پسرعموم ۲۷

اونم داره زحمت میکشه ولی فقط ۲۲ سالشه هنوز دانشجو فرهنگیانه  اما پسرعمو من ۲۷ سالشه

خودت چند سالته؟؟؟

بیست هفت ساله پخته تره...

بیست و دوساله خامه و بعدا فیلش یاد هندستون میکنه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
1473

ازدواج فامیلی خوبیش اینه که دیگه همه رو می شناسی و راحتی ولی بدیش اینه که همه ی اخبار خوب و بد دو تا خانواده ها رو هر دو خانواده می فهمند و از هم توقع می کنند و حرف و حدیث زیاد پیش میاد 

ولی غریبه یک مدت باید بگذره تا خانواده ی طرف رو بشناسی بعد هم حرف و حدیثی بین خانواده ها رد و بدل نمیشه چون همدیگر رو در حد مراسمها می بینن و توقعی هم از هم ندارن چون غریبه هستن 

بین دوراهی موندم  اولی دیوانه وار عاشق منه  دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم  ...

اخلاقش رو ببین تو زندگی اخلاق از همه چیز مهمتره به نظرم و ببین با عرضه است یا نه...

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
تجربه ثابت کرده ازدواج فامیلی خیلی توش سختی داره

اصلا این طور نیست ازدواج ما فامیلی بود و من راضیم شوهر من نه خونه داشت نه ماشین نه بابای پولدار ولی خداروشکر الان وضعیت خوبی داریم

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
بین دوراهی موندم  اولی دیوانه وار عاشق منه  دومی قیافش برام جذابه یجورایی جذبش شدم  ...

اول اینکه عجله نکن ... اگر شرایط خوبی داری شاید خواستگارای بهتری میدا بشه اگر بیشتر توی اجتماع باشی و سنت کم باشه ... بعدش بین این دو تا هم فقط اونی ک خوش اخلاق تره رو ترجیح بده یا اینکه فک کن میخوای استخاره بگیری ببین دلت میخواد کدومشون خوب دربیاد

میشه برای اینکه خدا زود زود یک بچه سالم و صالح بهم بده دعا کنین.... هرکی دعا کرد الهی خدا همه عمر بلا و غم رو از خودش و خانوادش دور کنه 🌹❤🙏
1334
خودت چند سالته؟؟؟ بیست هفت ساله پخته تره... بیست و دوساله خامه و بعدا فیلش یاد هندستون میکنه

۲۰ 

اره پسرعمو من واقعا پخته اس و خیلی تفکراتمون بهم نزدیکه 

ولی دومی رو نمیدونم چجوره 

راسشو بحای تیپ و قیافش ب دلم بدجور نشست

ببین دل خودت چی میگه ،مهم عشق و علاقس بعدش هم میشه ماشین بخری هم خونه ،من وقتی با عشقم ازدواج کردم هیچی نداشت صفر صفر بود ،الان هم ماشین داره هم برنامه ریزی و پس انداز کردیم و تو فکر خرید خو نه ایم ،از زندگیمم راضیم 

اول اینکه عجله نکن ... اگر شرایط خوبی داری شاید خواستگارای بهتری میدا بشه اگر بیشتر توی اجتماع باشی ...

تا الن مورد خوب زیاد داشتم

ولی الن میخام تصمیم بگیرم 

بین این دو 

عزیزم به نظ  من مورد اول بهتر کارمند بانک پیشرفت خوبی داره هر چند خونه ماشین نداشته باشه چون وضعیت اقتصادی کارمند بانک بهتر از معلم در ضمن اونی که عاشق بهتر برای ازدواج

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
1474
۲۰  اره پسرعمو من واقعا پخته اس و خیلی تفکراتمون بهم نزدیکه  ولی دومی رو نمیدونم چجوره&n ...

خب هردوی اونا منو میخان

من فقط دولم

حسی انچنانی به هیچ کدوم ندارم 

میخام منطقی پیش برم

۲۰  اره پسرعمو من واقعا پخته اس و خیلی تفکراتمون بهم نزدیکه  ولی دومی رو نمیدونم چجوره&n ...

تیپ و قیافه زود تموم میشه فقط سال اول مهمه بعدا یادت میره

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
عزیزم به نظ  من مورد اول بهتر کارمند بانک پیشرفت خوبی داره هر چند خونه ماشین نداشته باشه چون وض ...

من خودم دلم با پسرعمومه

ولی دومی قیافه خیلی خوبی داشت یکمی به شک افتادم

دومي چون عشق و عاشقي فقط دو روز اول زندگي چند ماه بعد ميبيني عشق همه چيز نيس اشتباه نكني

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
اصلا این طور نیست ازدواج ما فامیلی بود و من راضیم شوهر من نه خونه داشت نه ماشین نه بابای پولدار ولی ...

خداروشکر

عزیزم تو این چیزا راجع به اکثریت صحبت میشه و یه نتیجه کلی گرفته میشه

خوبه که راضی هستین❤

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
1508