2737
2734
عنوان

باردارهای محترم

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 20 پست
فامیلمون هم اینجوری بود بچه ی ۶ ماهش سقط شد دکار گفته نبایده از این شیافا استفاده کرد دهانه ی رهمش ب ...

چرا سکته میدی ادامو 😂

دهانه رحم که یدفه باز نمیشه تو سونو طول سرویکس کم باشه خب پیشگیری میکنن 

چرا سکته میدی ادامو 😂 دهانه رحم که یدفه باز نمیشه تو سونو طول سرویکس کم باشه خب پیشگیری میکنن  ...

باشه هرجور خودت میدونی من نظرمو گفتم 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر من گفت اگه بچتو دوس داری تحمل کن میگذره نداد از این شیافا

اشکال نداره آدم عفونت داشته باشه من میگم برا بچه بد نباشه وگرنه خودم که تحمل میکنم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2731
اشکال نداره آدم عفونت داشته باشه من میگم برا بچه بد نباشه وگرنه خودم که تحمل میکنم

اره بابا من حتی قرص حالت تهوع هم نخوردم که یه موقع واسه بچم ضرری میکنه تحمل کردم الان بچم پیشمه😁

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
اره بابا من حتی قرص حالت تهوع هم نخوردم که یه موقع واسه بچم ضرری میکنه تحمل کردم الان بچم پیشمه😁

خداحفظش کنه گلم

من فقط چون یبوست شدید دارم شربت میخورم 

خیلی نگرانم ولی میترسم نخورمم 

آخه شقاق و بدبختی و..

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩