1421
1389
عنوان

باردارهای محترم

156 بازدید | 20 پست

من ازمایش عفونت ادراری دادم نداشتم خداروشکر 

ولی گاهی اوقات ترشحات واژنم کمی به زردی میزنه 

تو بارداری اگه ازین شیاف واژینال ها بدن باعث خونریزی وبدبختی نمیشه؟ 

یا فقط قرص میدن؟ 

نگران شدم 

هنوز نرفتم پیش دکترم که بگم بهش

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر قشنگم از خدا میخوام که تورو سلامت بذاره بغلمون😘😘خدایا شکرت....

ترشحی که تو بارداری کرمی رنگ باشه هیچ مشکلی نداره.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹
ترشحی که تو بارداری کرمی رنگ باشه هیچ مشکلی نداره.

آره همینجور یه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم ترشح دارم زرد و چسبنده دکترم شیاف کلیوترومازول واژینال داده دارم استفاده میکنم

من آخه هفتم پایینه 

۱۱ هفته و ۴ روز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
آره همینجور یه 

منم داشتم طبیعی بود. اگر با سوزش و خارش همراه باشه عفونته.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»🌹🌹🌹
منم ترشح دارم زرد و چسبنده دکترم شیاف کلیوترومازول واژینال داده دارم استفاده میکنم

دکترت معاینه که نکرد؟ فقط دارو داد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم داشتم طبیعی بود. اگر با سوزش و خارش همراه باشه عفونته.

نه سوزش و خارش ندارم 

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

فامیلمون هم اینجوری بود بچه ی ۶ ماهش سقط شد دکار گفته نبایده از این شیافا استفاده کرد دهانه ی رهمش بکل باز شده بود 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
منم از اول داشتم اوایل پماد داد الان دو سریه شیاف میده

آها بسیارعالی

ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فامیلمون هم اینجوری بود بچه ی ۶ ماهش سقط شد دکار گفته نبایده از این شیافا استفاده کرد دهانه ی رهمش ب ...

واای خدای من

پس چیکار میکنن عفونت رو توبارداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه سوزش و خارش ندارم  مرسی عزیزم

پس هیچیت نیست. نگران نباش.

واای خدای من پس چیکار میکنن عفونت رو توبارداری

دکتر من گفت اگه بچتو دوس داری تحمل کن میگذره نداد از این شیافا

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن
1390
فامیلمون هم اینجوری بود بچه ی ۶ ماهش سقط شد دکار گفته نبایده از این شیافا استفاده کرد دهانه ی رهمش ب ...

چرا سکته میدی ادامو 😂

دهانه رحم که یدفه باز نمیشه تو سونو طول سرویکس کم باشه خب پیشگیری میکنن 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا سکته میدی ادامو 😂 دهانه رحم که یدفه باز نمیشه تو سونو طول سرویکس کم باشه خب پیشگیری میکنن  ...

باشه هرجور خودت میدونی من نظرمو گفتم 

پس هیچیت نیست. نگران نباش.

💜💜💜💜💜💜

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر من گفت اگه بچتو دوس داری تحمل کن میگذره نداد از این شیافا

اشکال نداره آدم عفونت داشته باشه من میگم برا بچه بد نباشه وگرنه خودم که تحمل میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشکال نداره آدم عفونت داشته باشه من میگم برا بچه بد نباشه وگرنه خودم که تحمل میکنم

اره بابا من حتی قرص حالت تهوع هم نخوردم که یه موقع واسه بچم ضرری میکنه تحمل کردم الان بچم پیشمه😁

1442