2733
2734

بچه ها ما اومدیم شهرستان دختر عمم میخواست تو کافی شاپ برا دخترش تولد بگیره خواهر شوهراش و اینارو هم بگه بیان.به منم گفته بود منم برم.الان میگه کافه ای که میز رزور کرده بودیم تاریخو اشتباه زده بود. میخوایم تو حیاط  پدر شوهرم بگیریم.منم میدونم اونجا احتمالا بزن برقص داشته باشن منم لباس نیاوردم.خودش میگه نه بزن برقص نداریم ولی من میدونم احتمالا داشته باشن.از یه طرفم خیلی رو دروایسی دارم با خانواده شوهرش.گفتم نمیتونم بیام دخترش ازونور قهر کرد ناراحت شد.الان اونجا با مانتو واینمیستن که.شالم نمیپوشن که.منم نه موهامو درست کردم نه لباس اوردم.نرمم ناراحت میشن چیکار کنم؟؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ساعت 7 تولده 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو بخر ۳ سوت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
محرمه ها فکر نکنم برقصن

نه دهه محرم تموم شده دگ.اونام تو این فاز نیستن بخوان تا 40 صبر کنن که

عزیزم محرمه کدوم رقص ی ارایش شیک بکن و برو

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
یه شومیزم نبردی؟

نه.ازین پیرهن ساحلیا بردم.تو خونه ی فامیلا میرم ازونا میپوشم .شومیز مجلسی نیاوردم.یه دونه اوردم برا زیر مانتو جلو. باز .شلوار مناسبشو نیاوردم

2706