2726

سلام خانوما من رب گوجه میپزم میفروشم کسی نیاز نداره؟ گوجه هارو خودمون می کاریم و روی ذغال میپزیم. نهاوند هستیم و تا اخر هفته ارسال به تهران رایگان هست فقط هزینه اسنپ باکس از مشتری دریافت میشه.

هر کیلو 20 هزار تومان

چ گرون .جالبه گوجه اینقد ارزون شده ‌حتی قوطی ربی لماده هم ارزون شده اونوقت رب گوجه خونگی همچنان گرونه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
چ گرون .جالبه گوجه اینقد ارزون شده ‌حتی قوطی ربی لماده هم ارزون شده اونوقت رب گوجه خونگی همچنان گرون ...

کجا گرونه اونی که شما میگید تمام اشغاله رب کارخونه رب خونگی خیلیزحمت دارهگرفتنش

BabyFetus Ticker

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ گرون .جالبه گوجه اینقد ارزون شده ‌حتی قوطی ربی لماده هم ارزون شده اونوقت رب گوجه خونگی همچنان گرون ...

قیمت ها متفاوته از 25 تا 35. به نوع گوجه هم بستگی داره گوجه هست کیلو 300 تا 4000 تومان. من خودم گوجه ام میکارم کاملا مطمن هستم از مرغوبیتش

2728

بله. 

هنوز این خانومی که داره ب میپرزه گوجه هاشونو خودشون میکارن و هزینه ای برا گوجه نمیدن که اینقد گرون میدن. 

راستش ما ربمون تموم شده رفتیم فروشگاه،دلم نیومد هفده تومن بدم رب. 

گفتم شاید فرجی بشه و رب ارزون بشه. 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
بله.  هنوز این خانومی که داره ب میپرزه گوجه هاشونو خودشون میکارن و هزینه ای برا گوجه نمیدن که ...

عزیزم من رب طبیعت خریدم ۱۳ مسما شده ۱۰و۵۰۰

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
بله.  هنوز این خانومی که داره ب میپرزه گوجه هاشونو خودشون میکارن و هزینه ای برا گوجه نمیدن که ...

شما مطمنید ما هزینه ای برای کاشت گوجه نمیدیم؟ یکم تحقیق کنی بد نیست. خبر از قیمت بذر گوجه داری اصلا؟ 

کجا گرونه اونی که شما میگید تمام اشغاله رب کارخونه رب خونگی خیلیزحمت دارهگرفتنش

خب گو جه که ماله خودشونه دستگاه آبگیری میاد میاد ابشو میگیره 

پختنشم که آخراش زحمت داره که نسوزه. 

پس بی انصافیه که اینقد گرونه. 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
شما مطمنید ما هزینه ای برای کاشت گوجه نمیدیم؟ یکم تحقیق کنی بد نیست. خبر از قیمت بذر گوجه داری اصلا؟ ...

بله خبر داریم 

ما خودمون امسال هم گوجه کاشتیم هم رب پختیم بخاطر همین میگم گرونه

قبلا اینا چن بود عزیزم ؟ 

چن وقت پیش طبیعت ۲۰ تومن بود اگه تهرانی برو انبار نفت رب گوجه خیلی ارزون شده

اي بابا حالا اين خانوم دوس داره ربشو ٣٠ تومن بفروشه 

اگه گرون ميفروشه نخرين

بحث كردن نداره كه

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2706