2410
2553
عنوان

سوال شرعی درمورد پریودی و رابطه

249 بازدید | 11 پست

سلام من بعد زایمانم پریودام تقریبا بیشتراز ده روز طول میکشه از روز ۹ و۱۰ میشه لکه

میخوام بدونم درصورت لکه بینی مثلا روز ۱۱ ام بازم رابطه باهمسر اشکال داره ؟و نماز چطور باید خوند یا جز روزهای حیض حساب مبشه؟

طبیعی یا سزارین؟؟

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد نماز میدونم ک باید استحاضه محسوب کنی و اگه کمه هر روز و اگه زیاده واسه هرنماز غسل کنی. اگه فوق للعاده کمه ک هیچی

رابطه نمیدونم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2456

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2633765&slug=پاسخگویی-به-سوالات-شرعی&postId=105035023

اینجا سوالات شرعی بپرس

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

نه عزیزم تاروز دهم میشه حیض بعدش ازیازدهم میشه استحاضه که بستگی به مقدارش احکامش فرق میکنه اگه فقط در حد لک بیادوکم باشه قلیله هست(تواستحاضه نماز روزه نزدیکی عیبی نداره) فقط باید لباس زیرتوموقع نماز عوض کنی و خودتوبشوری براقلیله و کثیره غسل لازمه توقلیله یه غسل فکرکنم کافیه برانمازای پنجگانه ولی توکثیره فکر کنم غسل جداگانه هست

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

عزیزم از ده روز به بعد استحاضه حساب میشه

رابطه اشکالی نداره

نمازم با توجه به میزان خونریزیت باید وضو یا غسل کنی و بخونی

اگر بعد ۱۰ روز لکه بینی و کم هست برای هر نماز وضو بگیر و لباست هم تمیز باشه 

مثلا نماز ظهر یه وضو عصر هم یه وضو

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2714
عزیزم از ده روز به بعد استحاضه حساب میشه رابطه اشکالی نداره نمازم با توجه به میزان خونریزیت باید و ...

اره درسته واگه برانماز ظهر خودتولباستو تمیز کردی وضوکگرفتی خوندی اگه لک نباشه میتونی سریع نمازعصرم بخونی باهمون وضو

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

خب پس میشه رابطه برقرار کرد 

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯