2726
لیموهمیشه میندازم الان مزه کردم دیدم خیلی شوره،رفتم سیب زمینی انداختم دوستان گفتن ،انشاالله درست شه ...

بیشتر بنداز😁😁ترشی شوریو‌میگیره

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا جدیداا همه قورمه سبزیشونو شور،یا تلخ میکنن

من سبزیمو سرخ میکنم نمک میزنم بعدموقع سرخ کردن حواسم نبود ب گوشتمم نمک زدم مزه کردم خیلی شورشده بود

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2728
اشکال نداره کارنشد نداره .راهکارهایی که دوستان گفتن رویکی یکی عملی کن

لیمو ک توش بود ،قند انداختم سیب زمینی هم انداختم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
علایم داری؟ نخواستم تو تاپیکه دیگه ای بپرسم شاید استارتر ناراحت بشه

مرسی عزیزم ،دیشب ب شدت کمرم پام ،دلم دردمیکرد گفتم دیگه امشب میرم بیمارستان ولی خب خوب شد

اخی شکمه اولته؟ پسره؟ معاینه لگن شدی؟ شکمت اومده بینه پاهات؟

بله شکم اوله ،پسره ،ن معاینه لگن نشدم گفتم گفتن کسایی میشن ک جسشون ضعیف باشه ،آره اومده ،معذرت میخوام دستشویی حتی ادرارهم ک میکنم داخل واژنم وحشتناک تیرمیکشه دیشبم بیشتردردم برای توی واژن بود ،انقباض هم کم داشتم ولی بود،دکترمم معاینه کردچندروزپیش گفت دهانه ی رحمت خیلی عقبه میخواستم یه تحریک درست حسابی کنم ک تاچندروزدیگه دردت بگیره ولی عقبه🤦‍♀️

بله شکم اوله ،پسره ،ن معاینه لگن نشدم گفتم گفتن کسایی میشن ک جسشون ضعیف باشه ،آره اومده ،معذرت میخوا ...

بسلامتی؟

هنوز یکی دو هفته وقت هست

پیاده روی میکنی؟

نزدیکی هم عالیه؟

قدت وزنت؟

بسلامتی؟ هنوز یکی دو هفته وقت هست پیاده روی میکنی؟ نزدیکی هم عالیه؟ قدت وزنت؟

آخه چرا یکی دوهفته 😭😭😭😩ن فقط توخونه بعضی وقتا راه میرم خونمون طبقه ی چهارمه آسانسورنداره میرم پایبن عزامیگیرم واسه بالااومدن واسه همون زیادبیرون نمیرم،نزدیکی هم داریم چند شب درمیون ،قدم ۱۵۸،وزنمم الان ۷۴شده 

2706