2726
عنوان

تاپیک لاغری،،هرکی دوسداره بیاد شروع کنیم تا عید باربی بشیم❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 68 پست

من هزینه زیادی واسه قرص ودمنوش کردم عوارض داشت  رژیم خودسرگرفتم  کتو و کالری  که هم گرسنگی داشت وهم وزنم برکشت کرد ازطریق یکی از دوستان  باخانم  ساداتی اشناشدم  کارشون فوق العاده هستش دوماهه باسالم خوری  بدون  گرسنگی  ومحدودیت اشتهام کم شده ورزش درمنزل هم گذاشت تلفیقی فیتنس 10کیلوکم کردم  وزنم ثابت شده  خدااروشکر هرروزپیگیرم  بود کلا دوماهه 90گرقت ازم  سلامتی باارزشه ایدی تل گرانشون میزارم به درد کسی خورد منو دعاکنه PPPPP_e@

دوستم 20کیلو اضافع  داشت اونم عالی شده  اونایی  وزنشون خیلی بالاست  تحمل گرسنگی رونداارن  ایشون گزینه خوبی هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من متاسفانه تل نستم لینک  کانال  نتایج شون ندارم نمونه کاراشون ببینین بچه ها پیام بدین عضو ...

سلام صبح همگی بخیر

منم یه فنجون شیر خودم الان

راستی مهسا جون

ناشتا گوجه نخور اصلا ضرر داره

شدیم سوپ خفاش نخورده و دهن سوخته😖
2728
سلام  م صبحانه خامه و مربا و گردو خوردم میان وعده هم رانی خوردم ناهارم باقالی پلو و مرغ و ما ...

سلام عزیزم تو رژیم کالری شماری مربا و خامه جزع ممنوعیات صبحانست و میان وعدتم اصن مفید نبود بهتر بود ی لیوان شیر میخوردی یا میوه

سلام صبح همگی بخیر منم یه فنجون شیر خودم الان راستی مهسا جون ناشتا گوجه نخور اصلا ضرر داره

ا چرا!؟نمیدونستم.

راستی شقایق توهم مثه من حساب کردی کالریت رو؟

ب امید رسیدن ب هدفم.  

منم تو تاپیک بامداد رفتم خیلی شلوغه و همه با هم صمیمی هستن راحت نیستم، تاپیک تپل های مهربون هم یه جوری بود یکم خوندم همش دعوا داشتن با تاپیک بامداد خود استاتر خوب بود ولی بچه های تاپیکش بد حرف میزدن خوشم نیومد زیاد

اینجا رو دوست دارم من از امروز شروع کردم 

2706