2737
2734
عنوان

واکسن دو ماهگی

53 بازدید | 15 پست

سلام خانوما من شنبه پسرم واکسن دو ماهگی داره سرما هم خورده بود تا امروز بهش چرک خشک کن میدادم‌شنبه میتونم ببرم واکسنشو بزنم؟بعد واکسن با دماسنج پیشونیا تبش باید چند باشه؟چیکار کنم بچه تب نکنه؟یکی از خانوما میگفت از شب قبل ساعت ۱۲هر ۶ساعت استامینوفن میدادم به بچه تب نمی کرد بعد واکسن.کسی این کارو کرده؟ کلا توصیه های بعد واکسنتونو بگیر لطفا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا خوب خوب نشده واکسنش رو نزن

نیم ساعت قبل واکسن قطره بهش بده 

حتما قطره پاراکید استا منیفون بخر براش

بعد واکسن کمپرس سرد تا ۲۴ساعت بعدش کمپرس گرم و دو برابر وزنش هر شش ساعت قطره

من قبلش بهش استامینوفون ندادم واکسنشو ک زد دادم یک ساعت بعدش روی جای امپولش روغن زرد زدم تا میومد تب کنه دستو پاشو میشستم یا پارچه خیس میکردم میزاشتم اتفاقا دوروز پیش واکسن چهارماهگی زد دخترم 

2738

آره تا تبش بیاد رو ۳۶ امروز برو پارکید بگیر هم طب سنج دیجیتالی من فروردین خریدم ۱۶ تومن

نگاه شب حواست باشه یه دفعه تبش می‌ره بالا . مال بچه من اینطوری بود من کلا آب نمک گذاشته بودم کنارم اون قسمت هست پایین گردن یه استخونی هست مال نی نی استخون ندارن فعلا ( می خواستم بگم کدوم قسمت) می گن اگه اونجا دستمال مرطوب کنی بزاری خوبه این رو نگه دار واسه شش ماهش الان گناه داره

مرتب پاشورش کن تبش هم چک کن 

کم کم میاد پایین

اگه خدایی نکرده تب کرد چقدر باید پاشویه کنم؟تا وقتی که تب بیاد پاییم؟خونه باید خنک باشه؟

نه کاری کنی دوباره سرما بخوره ها . من همش وقتی پاشورش می کنم می ترسم سرما بخوره

آره خونت خوب باشه هواش . لباس های نازکی تنش کن 

حالا اصلا شاید بچت تب نکرد

2706