2726

آجی من اینجوریه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

مادر زهرا گفت که همسرش مبتلا به بیماری ام اس است و توان راه رفتن ندارد

تعدادی از بازیگران کشورمان از جمله مهتاب کرامتی و پرویز پرستویی نیز در صفحات شخصیشان با انتشار عکس زهرا نوشتند:
سلام عزیزان امروز بعد از ظهر دوستی زنگ زد و سپس گوشی را به پدری گریان سپرد که دیشب در یک مهمانی ، دخترک خردسالش لحظاتی چند از منزل میزبان بیرون زده و تاکنون ناپدید شده .
من نمیتوانم بگویم حال این مرد را درست درک کرده ام ولی میتوانم بگویم که چگونه همه میتوانیم با تکثیر تصویر و نام این دخترخانم کوچک مفقود شده ( زهرا حسینی شیرازی ) به جستجو ویافتنش کمک کنیم .
من که به هرجا شده میفرستم ، دیگران نیز خود دانند

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3256719/این-دختربچه-امروز-گم-شده?page=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مادر زهرا گفت که همسرش مبتلا به بیماری ام اس است و توان راه رفتن ندارد تعدادی از بازیگران کشورمان ا ...

وای تورو خدا بازم نه😱

امیدوارم زودتر صحیح و سالم برگرده پیش خانوادش

شهادتت مبارک سردار