2737
2734

دوره ارشد بودم یه رفیقی داشتم خیییییلی این بشر پز میداد

وای اینقد از خودش تعریف میکرد که حالت به هم میخورد

ما هم یه اکیپ بودیم همیشه باهم بودیم اونم با ما بود نمیشد باهاش قطع رابطه کنم ولی خیلی بدم میومد ازش. تا اینکه روز با همون اکیپمون تو دانشگاه بودیم یهو این دختره گوشیشو دراورد ( اونموقع تازه اینستاگرام رو بورس افتاده بود) گفت بیاین ببینین تو اینستا این پسره بهم درخواست دوستی داده. رفت تو پیج پسره من تا عکس پسره رو دیدم متوجه شدم که کیه، دوست پسر نیلوفر بهبودی بود علی اسمش بود. گذاشتم خوووووب پزاشو بده بعد گفتم اینکه دوست پسر نیلوفر بهبودیه. یهو برق از سه فازش پرید نگام کرد گفت نه بابا اصن نیلوفر بهبودی کیه

رفتم تو گوگل همون لحظه براش سرچ زدم عکسای نیلوفر بهبودی و پسره پر بود نشونش دادم . خییییییلی ضایع شد

تو عمرم از هیشکی اینجوری انتقام نگرفتم ک از اون دختره گرفتم

دیییییگه بعد اون پز نداد یعنی همچین خفه خون گرفت😎😎😎

دستت درد نکنه واقعا ک چرا ازمن بدت میومد😭😭

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انتقام شیرین

و خدايي كه در اين نزديكي است: لاي اين شب بوها، پاي آن كاج بلند.                                                                                                                      و خدایی که به شدت کافیست
2738
2706