2737
2734
عنوان

گند زدم . شوهرم هیچی نگف

526 بازدید | 41 پست

ظهری مرغ درست کردم 

خیلی سرسری درست کردم  

بوی زهم میدادن 

سفره رو پهن کردم . یکم خورد 

مرغ رو گذاشت تو دیس سیب زمینی با برنج خورد

گفتم چرا مرغ نمی‌خوری گفت میل ندارم

دعوامم نکرد

معمولاً طبق گفته خانواده اش اینطور وقتا عصبانی میشه (وقتی غذا باب دلش نبود) تو این چندسال همیشه حواسم بود و خوب بودن غذاهام . انتظار این رفتار رو نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا درک نمیکنم؟ اننتظار داشتی عصبانی شه بخاطر ی مرغ ک بد شده؟ لابد کتکتم بزنه

بابا برا خودتون ارزش قائل شین

پیش میاد

همیشه غذای خوب ی بار بد سده

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738

نبایدم دعوا کنه.اونا اشتباه میکنن

گند هم نزدی.پیش میاد گاهی.همین مرغ رو با سیر و پودر کاری سرخ کن تا بوش بره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

حق اين که عصباني بشه نداره يعني شما انتظار دارين اگه غذاتون بد شد شوهراتون عصباني بشن؟ 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

خب عجله داشتی یچیز دیگه میپختی مرغ و هزار جور ادا سرش دراری بازم اخر بورو میده چه برسه به سر سری😒

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2706