2726

خستم كرده ديگه انقد بي چشم و روئه 

اينهمه كار ميكنم تو خونه بچه داري خونه داري شب تا صبحم بچم نميخوابه اخرش ميگه چيكار ميكني تو خونه 

يه تشكر خشك و خالي نميكنه اصلا خستگي به تنم مونده  

خودش تو خونه دست به سياه و سفيد نميزنه كه هيچ همشم وسايلشو ميريزه اينور و اونور  خونه ميام ميبينم الان جمع و جور كردم تميز كردم باز دوباره نيم ساعت نشده بهم ريختست همه جا بهشم كه ميگم براچي اينجوري ميكني برگردي ميگه اي بابا چقدر غر ميزني خستم كردي خيلي بي مسئوليته 

جداي اينا هيچيم كه برام نميخره تمام لباس و وسايلامو بابام داره ميخره 

هر چيم برا خونه ميخره منت ميزاره كه كل حقوقمو دارم تو اين خونه خرج ميكنم خوبه حالا نصف بيشتر پولمون بابت قسط خونه و پوشك بچه و قبض و بنزين و هزارتا چيز ديگه ميره كه منت اوناهم سر من  

خودم يكي يدونه نه خواهري نه برادري بهترين زندگيمو داشتم نميدونم خَر مغزمو گاز گرفت كه ازدواج كردم بچه دار شدم خودمو بدبخت كردم 

بچمو نميده بهم وگرنه همين الان ازش جدا ميشدم اخه بچه اي كه شير خودمو ميخوره و لب به شيرخشك و هيچي نميزنه انقدرم بهم وابستس به اميد كي بزارم برم  

دلم داره اتيش ميگيره نه ميتونم قيد بچمو بزنم نه ديگه تحمل اين زندگيو دارم جديدا كه دست بزن پيدا كرده امروز ميخواست خفم كنه 

ديگه نميدونم چيكار كنم 

خدا لعنت كنه هرچي مرده بَده😞😞😞

اولا نذار بابات برات چیزی بخره 

بعدم بهش حالی کن دقیقا پولتو باید تو همین خونه خرج کنی نه جای دیگه 

چه حرفایی میزنن بعضی مردا 😑

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم

ناراحت شدم برات

خدا عقلش بده. چرا اخه باید بابات خرتو بده. پروش کردی دیگه

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین

وای امروزاینقدازشوهرانالیدین حالمون گرفته شد بابابزرگشون نکیداینقداهمیت ندین وقتی میبینی خرج نمیکنه نذارخانوادت بخرن بهش فشاربیارزندگیوبراش جهنم کن تاادم شه

تابهت بَرنخوره زندگیت بُرنمیخوره

ای بابا 

متنو تا آخر که خوندم مشکلاتت زیاد شد 

اگه فقط شلخته بودنه که میشه تحمل کرد ولی چیزیای دیگه اصلا

والا شوهر من همه پولا رو خرج منو بچم میکنی کلی هم منتمونو میکشه کلی هم تشکر میکنه میگه ببخشید براتون کم میذارم 

شوهرت نوبرشو آورده بگو پ میخای حقوقتو خرج کنی ها

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

تو فکر نباش.شوهر منم همینحوریه.خیلی تو فکر طلاقم ولی شرایطشو ندارم.تازگیا ازش متنفر شدم.بهترین زندگی و داشتم مجردی من خر چرا ازدواج کردم با این

بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

همیشه همینه اول بچه دار میشیم بعد میشینیم درمورد زندگیمون فکر میکنیم. خودت هیچی اون طفل معصوم چی؟ دنبال بهانه برای ادامه زندگی بودی ترس از جدایی داشتی خوب اشتباه کردی قبل از بچه دار شدن میتونستی این مشکلات رو برطرف کنی نکردی.الان دیگه محاله چون نقطه ضعف دستش داری

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
2706