2737
2734
برا منم میفرستی؟ سوالات چی هست؟

آره عزیزم فقط آیدی بده

من واسه مصاحبه فرهنگیان میخوندم اینو هم پیدا کردم

جزوه ی سوالات آزمون استخدامی...

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم فقط آیدی بده من واسه مصاحبه فرهنگیان میخوندم اینو هم پیدا کردم جزوه ی سوالات آزمون استخد ...

من آموزش پروش میخوام شرکت کنم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
راستی من یه جزوه استخدامی دارم  سوالات استخدام بانک و آموزش و پرورش و شرکت نفت و.... هر کی خو ...

منم لازم دارم اما نمیدونم چ جوری برام بفرستی 😭

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
2731
وای عزیزممم چه رشته ای بودی؟؟ راه برگشتی نیست؟؟

حسابداری 

نمیدونم احساس میکنم دیگه دیره بخوام از مهر سال دیگه شروع کنم درسم خوبه مطمئنم کنکور قبول میشم اما میترسم دوباره وسطش جا بزنم در کل خیلی بده حسش ک ندونی چیکار کنی 

منم لازم دارم اما نمیدونم چ جوری برام بفرستی 😭

خب جزوس نمیشه از اینجا فرستاد...اگه دوست داری آیدی تل*گرام بده

2738
آره عزیزم فقط آیدی بده من واسه مصاحبه فرهنگیان میخوندم اینو هم پیدا کردم جزوه ی سوالات آزمون استخد ...

میتونی ایمیل کنی برام؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
حسابداری  نمیدونم احساس میکنم دیگه دیره بخوام از مهر سال دیگه شروع کنم درسم خوبه مطمئنم کنکور ...

منم حسابداری روزانه قبول شدم و امروز ثبت نام کردم

درسا سخت بود ک انصراف دادی🙁

کلا درساش خوبه؟؟؟

این لینک سوالات عمومی سالهای قبل و درسنامه هست من خودم پارسال خریدم از ی سایت ولی وقت نکردم بخونم اگه دانلود کردید و بدردتون خورد واسه منم دعا کنید

http://uploadboy.me/00b95df7y8lz/E-Estekhdam_LessonsAndQuestions-Ebook.pdf.html

رمزش123 هست اگه رمز خواست

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

درحواست دوستی م رو بپذیر گلم اونجا شمارمو میدم بهت تو تل گرام برام بفرستی

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
خب جزوس نمیشه از اینجا فرستاد...اگه دوست داری آیدی تل*گرام بده

عزیزم تو خصوصی بهت درخواست میدم آیدی بدم ممنون میشم برا منم بفرستین😊

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
2706