2733
2734

چراااااااا

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چندروزپیش باجاریم ب درخواست خودجاری رفع کدورت کردیم هستین ادامشوبگم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

همینجوری ان دوس دارن جاری ها باهم بدباشن مال من اعتقاد دارن اگه جاری ها باهم‌ خوب باشن حرف میبرن میارن بین دوتا داداش رو خراب میکنن

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

روزی ک عقدکردم همین خواهرشوهرم اومدبهم گفت جاریت حسوده و ازتوخوشش نمیاد

منم ازهمه جابیخبر باورم شد

کلی پشت جاریم حرف زدو هرچی بودونبودبهم گفت

گفت جاریت پشت سرت اینوگفته اونوگفته

کاری کرد ک ماباهم سرسنگین شدیم و قهرکردیم بدون اینکه بهم حرفی زده باشیم

2738

خلاصه دوسالی منوجاریم باهم قهربودیم

ینی جلورو بهم سلام علیک داشتیم ولی سعی میکردیم همونبینیم ازهم قایم میشدیم جایی ک اون بود من نمیرفتم

اماخودم ب چشمم هیچ بدی ای ازش ندیدم

ادمارو خودت بشناس به تعریفی که بقیه ازشون میکنن اعتماد نکن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

تا اینکه چندروز پیش جاری اومدخونم بعددوسال وکلی حرف زدوگفت من دوست دارم بخدا من هیچوقت ازتوهیچ بدی ای ندیدم بیاباهم خوب باشیم اومدم بگم اگ ناراحتی ای هست تمومش کنیم

منم خوشحال شدم گفتم منم هیچ بدی ای ازت ندیدم ونشنیدم

دیگه نگفتم ک خاهرشوهر چیا بم گفته ازتو

خلاصه امروز ب خاهرشوهرم گفتم اومده خونمون ورفع کدورت کردیم

اونم یهو رنگش پرید و عصابش خورد شدوپاشد رفت جوری ک مامانشم فهمید

2706