2737
2734
عنوان

بالاخره طلسم رو شکوندم رفتم موهامو کوتاهیدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 62 پست
باش بهش میگم

شكسته شكسته نتوان گفت

ولی یقین دارم

دلم ترک خورده

ندانم این چه داغی، داغ

بر این شكسته حک خورده؟ 😔😔

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
شمابااينكه سنت كم نيست ولي هميشه توتاپيكات ديدم باخانواده شوهرت خيلي لجي چرااميدوارم ناراحت نشي عزيز ...

پریسا جون خیلیییییییی زرنگن و سیاست دارن و فقط خودشونو قبول دارن و فقط از پسرها میکنن پول ؛برایه دختراشون جون میدن! جلو روم تو بهار خوابشون لواشک درست میکنن آلو خشک میکنن به من اصلاااا نمیدن ولی دخترها جلویه ما کیسه کیسه میبرن!!تازه یه چیزهایی خاله شوهرم میده میگه اینم سهمه فلانی اینا(مارو میگه)به دستمون نمیرسونن!!بعدا میفهمیم(خاله هاش باغ دارن)یکبار تا حالا کادو تولد با عیدی به من ندادن ولی از وقتی وارده خانوادشون شدم تولد میگیرن،به سن و سال نیست این چیزها اصلا خیلی هم توقعی ان شوهرمن اصلا آدمه زن‌ذلیلی نیست خیلییی از پدر و مادرش شاکیه و جدیدا درد و دل میکنه دیگه ظلم از این بزرگتر داریم که شوهرم بدهکاری داره نمیزارن خونه ای که سندش به اسمه خوده شوهرمه رو بفروشه!!میگن چون با ما تو به ساختمونه نمیشه غریبه بیاد!!کلا ازشون متنفرمممم دروغ چرا!! ولی حفظه ظاهر میکنم فقط ولی شوهرم خبر داره بیزارمم میفهمه اون

پسرم ❤❤😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریسا جون خیلیییییییی زرنگن و سیاست دارن و فقط خودشونو قبول دارن و فقط از پسرها میکنن پول ؛برایه دخت ...

واي چقدرداغونن ايناخوب بهشون بگوكه محبت محبت مياره واحترام احترام اكثريت خانواده هااخلاقشون همينه عزيزم زيادخودتواذيت نكن حالابازخداروشكرداري ميري ازاونجاوازدستشون راحت ميشي توام حقت نگذرچيزي روكه بايدوسهمته روبگيرحتي شده بزوروابروشون روببرجلوخاله هابگووالاماكه ازاون چيزي كه فرستاديد نه ديديم ونه خورديم وبگوحلال نيست كه سهم كس ديگه اي روبخوريد😁بعدشم همسرت وقتي خونه به اسمشه اين اونانيستن كه سدشدن جلوش خودشم تاحدودي مايل به انجام اون كارنيست ميگم ليلاجون سياست روكه همه دارن مخصوصامادرشوهرمال من پيش همسرم فرشته ميشه ووقتي تنهام ادم اون روشوميشناسه راستي تاحالاسعي كردي خودتوبچسبوني بهشون تاببيني رفتارشون تغييرميكنه يانه 

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
2731
واي چقدرداغونن ايناخوب بهشون بگوكه محبت محبت مياره واحترام احترام اكثريت خانواده هااخلاقشون همينه عز ...

بعدشم كارهمشونه كه ازپسراشون پول بكنن شوهرامون نبايدبدن 😒😐

واي چقدرداغونن ايناخوب بهشون بگوكه محبت محبت مياره واحترام احترام اكثريت خانواده هااخلاقشون همينه عز ...

من به خاله هاش گفتم خاله جون تشکر نکردنه منو حمل بر بی ادبی نزارید من چیزی به دستم نرسید😁شوهرم چشمش دراومد از چشم غره ولی من حرفمو زدم ؛یکبارم گفتم بزار باهاشون خیلییی خوب باشم ببخشید اون‌روز ۵ بار اومد خونم و دهنم دیگه سرویس شد😣😣و گفت بیا خونمون امشب پختن غدا با تو!!دیدم نمیتونم ادامه بدم روند سکوت و کم‌محلی رو درپیش گرفتم کلا رو ببینن سوارتن!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘
من به خاله هاش گفتم خاله جون تشکر نکردنه منو حمل بر بی ادبی نزارید من چیزی به دستم نرسید😁شوهرم چشمش ...

واي عاشقتم 😄اقامن حرفموپس ميگيرم همين روش روبروجلو🤣اخه لامصبا٥بار😐😐😐منم مادرشوهرم ميگه موقع خواب هم پيش من باش نروبالا😒🤐

بعدشم كارهمشونه كه ازپسراشون پول بكنن شوهرامون نبايدبدن 😒😐

شوهرم نمیده ولی یه چیزهایی رو دلشون میخواد ازمن بکنن!!مثلا ما ۴ طبقه ایم خودمون و اونا و مستاجرها!!سیاسته خواهرشوهرام اینه که من نطافتچی خبر کنم برابه راه پله ها و من ماله دوطبقه رو حساب کنم که باباش اینا پول ندن!!اتفاقا همین صبح هم مطرح کردن!!منم‌گفتم علی دوست نداره من از این کارها کنم!!حالا اگر به شوهرم مستقیم بگن جیگرشون رو درمیاره ازشون شاکیه جدیدا خیلی؛بعد هم ما تو وضعه بدی گیر کردیم شوهرم خیلی دوست داره به جایه رهن اینجا رو بفروشه که مغازمون حفط بشه !!خونمونم تامینه دیگه ولی نمیزارن حتی سندهاشونم نمیدن روش وام بگیره!!! 

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2738
واي عاشقتم 😄اقامن حرفموپس ميگيرم همين روش روبروجلو🤣اخه لامصبا٥بار😐😐😐منم مادرشوهرم ميگه موقع خوا ...

والا اینا هم راجع به خوابمون و نحوه خواب و ساعتش و مکانش خیلی سوال دارن 😐😐

پسرم ❤❤😍😍😘😘

مادر زهرا گفت که همسرش مبتلا به بیماری ام اس است و توان راه رفتن ندارد

تعدادی از بازیگران کشورمان از جمله مهتاب کرامتی و پرویز پرستویی نیز در صفحات شخصیشان با انتشار عکس زهرا نوشتند:
سلام عزیزان امروز بعد از ظهر دوستی زنگ زد و سپس گوشی را به پدری گریان سپرد که دیشب در یک مهمانی ، دخترک خردسالش لحظاتی چند از منزل میزبان بیرون زده و تاکنون ناپدید شده .
من نمیتوانم بگویم حال این مرد را درست درک کرده ام ولی میتوانم بگویم که چگونه همه میتوانیم با تکثیر تصویر و نام این دخترخانم کوچک مفقود شده ( زهرا حسینی شیرازی ) به جستجو ویافتنش کمک کنیم .
من که به هرجا شده میفرستم ، دیگران نیز خود دانند

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3256719/این-دختربچه-امروز-گم-شده?page=1

استارتر همی الان رسیدم زود عکستو اپلود کن 

اگه میفرستی لایک کن وگرنه برم دنبال تاپیک های دیگه وقت کم دارم باید همه جا سر بزنم🤭😌

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
2706