2726
عنوان

میخوام تصمیم درست و منطقی بگیرم

205 بازدید | 26 پست

منو شوهرم دو ساله عقدیم و دوریم. الان با شوهرم حدود ۱۰ روزه که خوب نیستیم باهم

تا بحال هیچ وقت اینطوری بینمون نشده بود

اون نمیخواد اشتی کنیم

من چندبار زنگ زدم ولی بد برخورد کرده

دلیل ناراحتیش هم اینه که به حرفش گوش ندادم

من اینکارو عمدا نکردم اما خب شوهرم خودش به خیلی از حرفای من اهمیت نمیده

خیلی ادم سختی هست

خیلی دوستش دارم چون قبل عقد ۴ سال باهم بودیم

ولی میخوام تصمیم درست حسابی بگیرم

چیکار کنم به نظرتون یه یه هفته ای ازم بی خبری مطلق داشته باشه درست میشه؟ به قول خودش عاشقمه و داره خیلی اذیت میشه و با این رفتارش میخواد شرایط رو درست کنه. یعنی منو درست کنه

ولی منم دارم خسته میشم ازش دیگه🙁

Dance me to the end of Love...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میگه من خودخواهم و به حرفش گوش نمیدم فقط یکی دوبار نشده کاری که اون میخواد رو انجام بدم🙁

مردا غرور دارن حتما ب صلاحت بوده ک گوش ندادی و توی ذهنش مونده ... ب کارات فکر کن کمتر بهانه دستش بدی . رفتاراتو اصلاح کن . براش ناز کن درست میشه 🤗

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
مردا غرور دارن حتما ب صلاحت بوده ک گوش ندادی و توی ذهنش مونده ... ب کارات فکر کن کمتر بهانه دستش بدی ...

اوهوم

ولی خراب کاری کردم یهو پشت تلفن گریه کردم

خیلی ناراحتم که اونطوری گریه کردم جلوش😔

اوهوم ولی خراب کاری کردم یهو پشت تلفن گریه کردم خیلی ناراحتم که اونطوری گریه کردم جلوش😔

اشکال نداره گذشت ...همو درک کنین همین

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

به نظر مم طبق تجربه من کسی که تو عقد یه هفته راحت ازش خبری نمیشه میتونه یکسال هم ازت بی خبر باشه و الکی میگه احساساتیم 

من عقذ بودم یه هفته چند روز کلا ازم خبر نمیگرفت قهر میکرد ولی مثلا میخواست زور بگه.توقع نابه جا داشت یا هر رفتاری میکردن توقع داشت ناراحت نشم میرفت.بعدشم میگفت اذیت میشم.مریض شدم از دوریت.من احساساتیم.فلانم

الان نزدیک دو ساله تو طلاقم تقصیر فقط گردن اونه همین اقای احساسی یه پیامم نداده 😊

من ناراحت نیستم شناخته بودمش.

بهت پیشنهاد میدم قبل از عروسی بیشتر در مورد رفتاراش فکر کنی.

و تحلیل کنی.

کم باش براش.تو عقد کشش باید از طرف مرد باشه.و زن ناز کنه.

تا زنگ نزد زنگش نزن.ولی اگه زنگ زد اصلا گله نکن.میگم گله نکن چون ممکنه دسته پیشو بگیره.اینجوری تعجب میکنه.و میفهمه رفتار خودش اشتباه بوده چون تو اصلا بهت سخت نگذشته.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
به نظر مم طبق تجربه من کسی که تو عقد یه هفته راحت ازش خبری نمیشه میتونه یکسال هم ازت بی خبر باشه و ا ...

چقدر سخته

خیلی می ترسم

فقط خدا کمکمون کنه

2706