2726
عنوان

ستایش در گذر زمان😂عکسم داره

958 بازدید | 56 پست

اگه تکراریه که شرمنده دیگه اونایی که ندیدین ببینین

همینه که هست😂

ستایشم واقعا سریال بیخودیه ولی خب حوصلمون سر میره دیگه مجبوووریم😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

😂😂😂😂😂😂

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فصل ٢ پيرتر بودا

اره عکسشو گداشته که😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

واقعا فصل ۳ چرا جوون شد؟😐😐😐😐😐

اخه پسرش بهش میاد توروخداااا؟😐😐😐

فصل ۲ پیر بود فصل ۳ جوون شد بسم الله😐😐😐

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

🤣🤣🤣🤣😲😲😲😅😅😅😅😅نه من ندیده بودم خیلی قشنگ بود😂😂😂😂😂😂دمت گرم

یادم بود قبلا پیرتر بود اما نه انقدر😒😒😒رسما خر فرض کردن مردم رو

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

وقتی کارگردان سناریوی یوسف پیامبر و ستایش رو قاطی می‌کنه!😂

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

چرت ترین سریاااال تاریخ یه مشت بازیگر لوس دوره‌م جمع شدن اسمشم گذاشتن ستایش

اون مهدی سلوکی سال تا سال فیلم بازی نمیکنه تو این هم نقش ی آدم خنک داره با اون نرگس محمدی و اون یارو حشمته 🤢🤢🤢🤢💩💩💩💩💩💩💩💩💩

واقعا فصل ۳ چرا جوون شد؟😐😐😐😐😐 اخه پسرش بهش میاد توروخداااا؟😐😐😐 فصل ۲ پیر بود فصل ۳ جوون شد ...

کارگردانش فرموده که چون مشکل نداره بشاش شده😂

2706