1428
1389
عنوان

بدون شرح 😂😂😂+عکس مهناز افشار

840 بازدید | 41 پست

مثلا میشد اسم فیلم رو گذاشت

به قتل رساندن شاه
قتل شاه
شاه نابود کن

یا مثلاً اگه سه تا نقطه ( ش ) کش رو مثل سه تا نقطه ( ش ) شاه طراحی میکردین خیلی بهتر از این بود

حالا همه اینا هیچی چرا بالاسرِ مهناز افشار نوشتیش طراحِ خاک بر سر
😂😂😂😂

کاربر حسنکم هستم💖وقتی رژیم گرفتیو چربیهای بدنت میگن طاقت بیارید و اب نشید این نهایت پس فردارژیمشو میشکنه  

همه ک ذهنشون خراب نیس

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
1376

وای خدا نوشته شاه کش رو یک چیز دیگه خوندم خیلی تعجب کردم بعدش عکس رو دیدم .

عایا همگی دفعه اول همین خطای دیدبه نوشته نام فیلم دست میده😐،؟

فقط یک دونه صلوات برای بچه دار شدن دختر دایی ام بفرست هم خودش مشکل تنبلی تخمدان داره هم شوهرش مشکل داره اسپرمش،شاید بیشتراز۱۲سال باشه که چشم به راه یه نی نی هستش جاری هاش و خواهرهای کوچیکتر ازخودش همه الان بچه دارن اما اون ......خدایا تو بزرگی میدونم هروقت به صلاح دختر دایی ام بدونی دامنش سبز میکنی فقط خداجون لطفا یکم زودتر اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه 
تو فککن ایرانی جماعت فکرش مثبت باشه😂😂

من ذهنم سمتش نرفته بود

عای عم خارجکی 🤣

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1427

چرا من متوجه نمیشم🤦‍♀️

دوبارم خوندم متن تاپیکتو ولی هرچی نگا میکنم متوجه ایرادی ک میگی نمیشم

دختری که چشاش👀درشته شیش هیچ ازبقیه دخترا جلوتره😎😎......خدایا کمکم کن خطا نکنم🙏
1424