2726

توروخدا بگو بگو کو کو نکنید میزاره 😐❤فقط تایپیک شلوغ میشه 

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خا

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

این داستان مال پدر پدربزرگم از طرف مادریه.پدرپدربزرگم  با اسب میرفته و از جنگل و نیزار رد میشده.میگه یک روز داشتم میرفتم تو نیزار بودم داشت شب میشد یه دفعه یکی از همسایه هارو دیدم گفتم سید اکبر اینجا چیکار میکنی این موقعه پای پیاده.

گفت هیچی داشتم رد میشدم دارم جایی میرم .میگه بهش گفتم بیا باهام روی اسب خوب نیست پیاده بری ولی قبول نکرد هی خودشو دور میکشید میگفت نه همینجوری راحتم.خلاصه میگه همینجوری رفتیم تا اینکه واسه خواب ایستادیم که بخوابیم. 

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا
2706