2737
2734

عقاید

دین

اهل نمازه یا ن

اهل دوده یا ن

رفیق بازه یا ن

لطفا بپرس دل سنگ نباشه یوقت بعدا نزاره بری بیرون

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جلسه اول که فقط واسه اشنایی والبته پسندیدن ظاهره نمیشه زیادحرف زد.جلسه های بعدش زیادحرف نزن بزاراون حرف بزنه تولابه لای حرفاش نظرتوبگوحرفاتوبزن.وقتی توپوبندازی تومیدونش مجبورمیشه ازکارش درامدش ماشینش خونش حرف بزنه.ببین چیاواست تواولویت درس کار خوب بهش بگونظرشوبپرس مشکل داره یانه اهااان مهمترازهمه رفت وامدباخانواده وفامیلای خودته اینم بهش بگوببین اهل رفت وامدهست یانه

2738

تجربه نداشتم ولی

چه چیزی باعث شده نیاز ب ازدواج کنی

علت انتخاب من

هدفای کوتاه مدتت

هدفای بلند مدتت

آیا آدمی هستی ک ب گذشته اهمیت میدی یا ن..اگ اره در چ حد

ب نظرت بعد ازدواج رفت و آمد با خانواده هامون باید در چ حدی باشه

چقد ب دوستات اهمیت میدی

اینجور چیزا

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

مثل یه مصاحبه یه بیوگرافی باید بده از خودش

از خانوادش و شغلش و درآمدش 

تا خط قرمزاش و توقعاتش

علت اینکه اومده خواستگاریت 

مذهبی بودن یا نبودنش و چیزای مثل این 

چیزای کلی رو سعی کن بپرسی گلم

به اعماق درونت برو ، شگفت‌زده خواهی شد ! هنگامی که درمیابی نفرت، حسادت و خشم تنها در پیرامون وجودی توست و در عمیق‌ترین لایه‌های وجودت ، تنها عشق است که خانه دارد

خیلی نمیدونم 

ولی خب مسلما شغلش .تحصیلاتش .سیگاری بودن مشروب اینا اهلش هست یا نه 

ولخرج بودن یا خسیس بودن 

عقاید فرهنگیش چجوریه .

نسبت به حجاب سختگیره یا راحته

شکاکه یا نه و..و.. و..

البته اینا باید تو ملاقاتای بعدی تست بشه😁

امضام نیومد:|👐

تو مراحل بعد برین بیرون...الکی مثلا از یچیزی خوشت بیاد مانتو ادکلنی چیزی..ببین پیشنهاد میده بخره مثلا...یا ببرش رستوران کافی شاپای یکمی گرون ببین خسیس بازی درنمیاره

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

از نظر اعتقادی در چه حدی هستین ؟؟

چون مهم تقریبا نزدیک هم باشه فکراتون 

رابطتون با مادرتون چجوریه ؟دوست دارین روز تعطیل با خانواده باشین یا با دوستاتون ؟

بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقیتون چیه ؟؟

حرف خودش پیش میاد 

ولی جلسه اول خیلی اشتباه خواسته های بزرگتونو بگین مثلا اهل سفر خارج هستین ؟یا چقد درآمد  دارین ؟؟یا من میخوام ادامه تحصیل بدم موافقین ؟طرف میگه این میخواد ارزوهاشو من براش برآورده کنم 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706