1421
1389
عنوان

پدرشوهرر عوضییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 8491 بازدید | 289 پست
وااایییی اتفاقا کوتاها ک بانمکنننننن

اره ،،،آقایونم ک غالبا ظریف دوس دارن،،،البته نظر آقایون از نظر من خیلی مهم نیس،،ولی حس کردم برای استارتر مهم باشه نظر همسرش

به زودی در این محدوده تیکربارداری نصب میشود به حول و قوه الهی،،،بیا که خیلی منتظرتیم مامانی😍😘👶👧

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

حالا من با قد 171کجا رسیدم خواهر ...بیخیال آدم یه دل خوش داشته باشه از همه چی مهمتره..بیا بخاطر قدم برا بارداری یه مشکلی برام پیش اومده ک نمیشه گفت...

دیشب ب شوهرم گفتم همه حسرت قد منو دارن ولی نمیدونن چ زجری الان میکشم گفتم کاش هیچ نداشتم قدم کوتاه بود..

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

انقدر از مردای خاله زنگ و احمق بدم میاددددد 

خوب پدرشوهری سنگین باش ادم باش به تو چه😑😑😑 

من بودم اصلا ادم حسابش نمیکردم 

عزیزم شخصیت و شعور مهمه نه قد و هیکل 😊 اینو اینسری به هرکس که گفت بگو

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤
1376

بنظر من کسیکه قیافه و قد کسیرو مسخره میکنه یا پز میده خیلی احمقه

این چیزا که دست خود ادم نیست.

ادم باید برای شعور و درک و تحصیلات خوب و موفقیتاش خوشحال باشه نه برای ظاهرش😌

❤من باتو حالم خوبه فقط❤
انقدر از مردای خاله زنگ و احمق بدم میاددددد  خوب پدرشوهری سنگین باش ادم باش به تو چه😑😑😑&nbs ...

لایک ب حرفت👍

تیــرماهـی اسـت دیگــر...کنـارش که مینشینـی چایـت ســـرد میشــود و دلـت گـــــــرم...  
1427
اینهمه سوال کردن  دوکلمه به زور جواب دادی

واقعا 👌

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
حالا من با قد 171کجا رسیدم خواهر ...بیخیال آدم یه دل خوش داشته باشه از همه چی مهمتره..بیا بخاطر قدم ...

چه مشکلی داری ؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔

۱۷۱ خیلی بلند نیست که 😑😑😑

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤

ارمیتا خانوم گل بی خار فقط خداست.مهم خودتی که شخصیت و ظاهرتو قبول کنی .خودتو باور داشته باش وسعی کن تو چیزای دیگه خودتو بولد کنی تا با اون ویژگی شناخته بشی.مثلا کدبانوگری، مهمانوازی، خوشرویی و احترام و ...

1364