2737
2734
عنوان

احترام به خانواده شوهر

354 بازدید | 14 پست

چجوری احترام خانواده شوهرتون رو نگه میدارید؟

اگر شوهرتون قدر ندونه و وظیفه بدونه و تو خانواده شما جبران نکنه و خوب نباشه چی کار می کنید؟

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

میزنمش صدا سگ بده😡

هیچ کسی حق نداره ب خانوادم بی احترامی کنه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو همسرم نهایت احترامو بهشون میزاریم جواب پس نمیدیم حتی اگع زور بگن هم طرف خودم هم طرف همسرم

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728

کلا دوستم باهاشون همسرمم تا حالا بی احترامی نکرده ولی اگرم با خانواده م درست رفتار نمیکرد باهاش صحبت میکردم نه اینکه بگم تو اینجوری کردی پس منم برای تلافی با خانواده ات فلان رفتارو میکنم

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
2738
یعنی شما چیکار میکردید؟

من نمیتونم به کسی بی احترامی کنم

البته شوهرم احترام خانواده ام رو نگه میداره ولی موقع عصبانیت در خلوت خودمون شده حرفی بزنه که بی احترامی باشه ولی من هیچ وقت اینکار رو نکردم حتی در عصبانیت شدید به خودم حق نمیدم به خانواده اش توهین کنم

2706