2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم کره گیاهی همون روغن نباتیه روغن زیتون بده لااقل

الان دیدم نوشته تو نت ندین گره گیاهی دوست داشتم براش پوره درست کنم با روغن زیتون میشه پوره سیب زمینی درست کرد؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738
اره نمیدم

عزیرم پسرتون هنوز فقط تو خواب شیر میخوره اخه دختر 9 ماهه منم رفلاکس و الرژی داره

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
خدا رو شکر چقدر میخوره چطور بهتر شده

تو بیداری به زور ۶۰ الی ۷۰ تا تو خواب ۹۰ تا ۱۰۰ به نظر خودم غذا خور که شد رفلاکسش کمتر شد و شیر خوردنش بالطبع بهتر

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

دختر من تو بیداری اصلا به شیشه مک نمیزنه تو خوالم کلی طولش  میده شما کل روز چند سی سی بهش میدید

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
دختر من تو بیداری اصلا به شیشه مک نمیزنه تو خوالم کلی طولش  میده شما کل روز چند سی سی بهش میدید

کل روز نمیدونم عزیزم چه شیری میدی ؟ 

ببین صبح که بیدار بشه مثلا ساعت ۷یع ۷۰ تا میدم اونم با زور و بازی بعد یه فرنی چیزی برای ساعت ۹ براش میپزم تا ولرم شر یه پیمونه یا یک ونصفی تو فرنیش میریزم دیگه به سختی با انگولک بازی و صدا دراوردن بعش میدم بعد دوباره عادت داره ساعت ۱۰ بخوابه میخوابونمش ساعت ۱۱ و نیم تو خواب یه ۷۰ تا ۹۰ تا بهش میدم بیدار میشه میبرمش پیش مادرشوهرم تا نگهش داره من عذامو بپزم اخه همدنق نقو هست هم بغلی نمیگذاره کار کنم اونجا میمونه تا ۳ که شوهرم سر کار میاد میوردش بالا مادرشوهرم میگه یکبار شیرش میدم دیگه نمیدونم والا ساعت ۳ سوپش اماده اس همراه با غذا حودمون بهش سوپ میدم که فوق العاده بد میخوره یعنی این سوپ تو یقه میره تو موهاش تو چشاش خدا شاهده تا تو بینیش که چند تا قاشق چی بخوره ساعت ۴ و نیم میخوابع دوباره تو خواب بهش ۹۰ تا میدم تا ۶ یا ۶ و نیم بلند که میشه خیلی بد اخلاقی میکنه نه شیر میخوره نه هیچی نمیگذاره بدم بهش دیگه خیلی خودمو بکشم یه اب سیب تا ساعت ۹ که وقت خوابشه دیگه چون تایم طولانی چیزی نخورده و خوابشم میاد ۱۰۰تا میخوره و در عین حال میخوابه ساعت ۱ ۶۰ تا میخوره ساعت ۴ صبح ۷۰ تا ۹۰ تا میره تا ۷ صبح که برات گفتم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
کل روز نمیدونم عزیزم چه شیری میدی ؟  ببین صبح که بیدار بشه مثلا ساعت ۷یع ۷۰ تا میدم اونم با زو ...

مرسی منم کوچکتر بود خیلی ب6تر زورم میرسید بهش صبح بیدهر میشد صبحونه میدادم تا ظهر دوبار میخوابوندم هر بار 90تا که گاهی 10 یا 20 تاش میموند ساعت 1سوپ میذاذممیدادم تا شب سه بار میخوابوندم شیر میدادم ساعت 9ونیم شب سوپ ده میخوابوندم ساعت 12 و 3 تو خواب شیر اما الان شب که به هیچ عنوان نمیخوره چند هفتس اینحوذی شده روزا هم گاهی نمیخوابه به یه بد بختی باقاشق میدم از دهنش میریزه بیرون همشم با گوشیم کلیپ میذارم فکر کن میخوابونمش تو بغلم یه دستم گوشی یخ دستم قاشق به بدبختی بهش میدم دیگه زورم نمیرسه بدون کلیپ یه قاشقم نمیخوره

2706