2726
عنوان

مادرشوهرم بعد پسر شدن بچم خون به دلم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2277 بازدید | 88 پست

عوضیا همشون همینن مادرشوهر من الان سه ماهمه ی تبریک نگفته خواهر شوهرم ی زنگ نزده پشتمونم گفتن اینا بچه میخواستن چیکار حالا هرروز بهم متلک مینداختن سه سال اومدی بچه نمیاری آبرومون تو فامیل رفته الان دارن اینجوری میکنن  آشغالاااااا. 

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
مطمئن باش همچین ادمی اگه بچت دخترم میشد یه چیز میگفت 

اینو با تمام وجودم مطمئنم اونموقع هم میگفتن نسلمون رو ادامه دار نکردی

الهی و ربی من لی غیرک  خدایا پسرم رو صحیح و سالم بهم برسون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا...کاملا درکت میکنم،میدونم چی داری میکشی از دستشون ،خاک تو سر بی فرهنگشون...جوش نزن ...همه حرفاشونو به چیز بچت بگیر😜منم یه پسر کاکل بسر دارم...

کاش تورو از روز اول مث امروز میشناختم😔
اگه دختر هم شده بود برای پسر نبودنش حتما بازم اینجوری میکرد ؟؟ اصلا همه ی مادرشوهرا که دوست دارن نو ...

آره اگر دخترم میشد باز یه بهونه پیدا میکرد منو بچزونه.چمیدونم والا میگه خودم دختر ندارم نوه دختر میخام آخه بچه من چه ربطی به تو داره.با این کارایی که کرده بدنیا بیاد هم نمیبرمش پیش اونا

2728
منم وقتی فهمیدم بچه م پسره خواهر شوهرم چون دختر دوست داره همیشه از خداش بوده بچه اول که نوه محسوب می ...

منم از همین ناراحتم که نوه شون رو میخان فقط من که عروسم باید تو حاملگیم رنج بخورم؟؟؟

من اوایل بارداریم تولدم بود بعد مادر شوهرم هرسال کادو می‌گرفت منم بارداری اولم بود همه فامیل خودم برام لباس حاملگی فرستادن بعد این احمق یه تی شرت تنگ گرفته بود البته تو همون سال سر مشکلی که با دخترش داشتم تولد دخترش تبریک نگفتم اینم ازتون سال تا الان که چهار سال میگذره یه هله پوش برا من نخریده

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
الان اون رفته خونه خودش نشسته زنگم نمیزنه تیکه بندازه ، تو خودت داری خودتو حرص میدی.  برو یه ص ...

خودش زنگ نمیزنه اما قوم و قبیلشو میفرسته مدام با حرفاسون اذیتم کنن که چرا اینو گفتی چرا اونو گفتی من که کلا از اون روز حتی واتس اپم قطع کردم بس که پدرشوهرم با وضعیتش زخم زبون میزد کلا همه رو گذاشتم کنار و به خدا واگذار کردم 

منم از همین ناراحتم که نوه شون رو میخان فقط من که عروسم باید تو حاملگیم رنج بخورم؟؟؟

توهم بخور بگو بخند ولی اجازه دخالت نده زیاد بخوای اجازه بدی تو بچه داریت دخالت کنن دیگه نمیتونی جلوشونو بگیری

اول اینکه خیلی خوشکل گفتی خوشم اومد آفرین جواب بیخود حرفو باید اینجوری داد بعدم تو چرا انقد خونواده ...

آره راست میگی نباید دیگه برام اهمیت داشته باشن 

بازم خوبه گل و شیرینی اوردن وقتی فهمیدن مادرشوهر من تواین شش ماه که اصلا به روی خودش نیاورده من بارد ...

من که میگن اینا خودشون تو جوونیشون عقده دارن تز مادرشوهرا سر ما عروسا در میارن

مال من ک  غلط کردن من شرط بستم با شوهرم نمیدم بچه رو بش ک بخواد دورشم بگرده با خودم هفته ای یک ...

آره والا مار به مار بودنش کاری به زن باردار نداره اینا چین دیگه.دقیقا مثل مادرشوهر من اونم جلو غریبه ها جوری وانمود میکنه همه میگن باید سجدش کنی واسه تمام زنای حامله طایفه لباس میخره کادو میخره دکتر میبره و این کارا حالا که نوبت من شده بحث و قهر و دعوا

نه عزیزم جنسیت بچه که به مادر ربطی نداره  دخترزا و پسرزا نداریم

آخه این قبل جنسیت بچم هم میگفت شاید مثل مادرت دختر زا باشی چی بگم والا

سه بار تایپکو خوندم گفتم حتما اشتباه نوشته دیدم نخیر درسته جل الخالق اینا یه چیزیشون میشه وگرنه کس ...

خودمم باورم نمیشد حتی شوهرمم میگه فکر نمیکردم مادرم یه همچین آدمی باشه بس که با بقیه و غریبه ها تو حاملگیشون خوب تا میکرد حالا سر نوه خودش!!!

بابا ولکن ..بچه سالم باشه امیدی باشه هر چی میخاد باشه  بهش فک نکن همین ی دفعه ک نیست اولی پسر ...

مرسی گلم ان شاءالله من که بخدا همه دعام به درگاه خدا این بود فقط صحیح و سالم باشه بس که پنج سال پنج تا سقط کردم وکلی عذاب کشیدم فقط خدا میدونه چی به من گذشته و میگذره تا بدنیا اومدن پسرم

مادر شوهر من الان انقد وسواسه رو پسرم حالم بد میشه یجا اون هست منم برم از بس گیر میده بچه راه میره م ...

عزیزم منم نگرانیم همینه بعدا بخاد دقیقا گیرایی میگی  رو بده اونوقت دیگه نمیتونم ساکت بشینم. واقعا آدما چقدر میتونن نادون باشن آخه

2706