2703
2553
عنوان

خونریزی هفته سیزده

3323 بازدید | 27 پست
دوستان من الان سیزده هفته و دوروزمه
دیروز رفتم سونو ان تی همه چی خوب بود بعدرفتم ازمایش خون

امروزصبح حوالی ده دراز کشیده بودم دیدم یه چیزروانی امد دیدم خونه دویدم دستشویی شستم،قطع شد
دراز کشیدم باز الان دوباره امد
چه کنم روزجمعه
می ترسم برم بیمارستانی که گفته،خیلی رزیدنت داره ومی ترسم تازه بخوان معاینه کنند
شوهرم راهم فرستادم شیافت گیرنیاورد
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
خدایا امیدم راناامیدنکن
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
می ترسم برم بیمارستان بخوادمعاینه داخلی کنه
چه کنم
خدا،
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
خونریزی نشونه هماتوم یا پایین بودن جفت میتونه باشه و یا هیچیییی....برو علت رو ببین کدومه که اگه نیاز به داروی خاصی داشتی تجویز درست برات بشه گلم....ولی نترس...احتمالا جفتت پایین باشه
یا اباالفضل
باید بری بیمارستان بهتره خصوصی باشه بستری بشی تا خونریزیت قطع بشه مگه الگیه شیاف استفاده کنی شاید امپول لازم باشه در ضمن معاینت نمیکنن خونریزی داری بهشون تاکید کن معاینه نکنن
به هیچ عنوان معاینه داخلی نمیکنن شمارو...اصلاااااا....اول میفرستنت سونو....پس بهتره خودت پاشی بری سونو برای تسریع کارت....برگه سونوتو داری؟؟؟ میتونی برام بخونیش؟؟؟
یا اباالفضل
2714
سونو کردجفت جاش حوب بود
طول سیرولیکس هم بودچهل ودو میل
دکتر نوشته قبل نه ما برم یه بیمارستان دولتی
برگه توکیف شوهرمه رفته داروخانه
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
یعنی بگم معاینه نکنند نمی کنند؟
همه چی دیروز خوب بود
دارم دق می کنم
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
عزیزم برای منم دقیقا تو همین هفته پیش اومد رفتم بیمارستان اول استرس نداصته باش بعدم سونو بعدم احتمالا یه لکه بینی یه امپول میدن فقط فقط هم استراحت مال من بعد سه روز خوب شد فقط برای دستشویی بلند میشدم و تمام سه روز دراز کشیدم
یعنی زایمانش راخصوصی میکنه
ولی در صورت مشکل بایدبرم دولتی
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706