2737
2734
عنوان

لباس بارداری

128 بازدید | 17 پست

سلام میخواستم بپرسم از چند هفته باید لباس بارداری بپوشیم ؟

من خانواده شوهرم اربعین مراسم میگیرن و حلیم میپزن اون موقع من هفته ۱۴ بارداریم هست به نظرتون برم پارچه بخرم بدم برام یه لباس حاملگی خوشگل بدوزن یا زوده من بچه اولمه اصلا تجربه ندارم 

من الان هفته دهم و بارداری اولمه ی کوچولو شکمم زده بیرون

فکرکنم اونموقعم شکمت یکم میاد بیرون

اره برو بدوز ولی خیلیم گشاد مشاد نگیر دیگه

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا زوده هفته چهارده تازه ۳ ماهت تموم شده، فک نکنم شکم داشته باشی

بعدم مادرشوهر من اعتقاد داره ک هرگز برا عزا و اینا لباس ندوز وقتی بارداری

شگون نداره

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738

قانون خاصی نداره که

هر وقت حس کردی اذیتی و نیاز به لباس راحت تر داری برو بدوز

من که از لباس بارداری بدم میاد تا آخر ۴ ماه لباس همیشگیامو میپوشیدم بعدش دیگه مجبور شدم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
قانون خاصی نداره که هر وقت حس کردی اذیتی و نیاز به لباس راحت تر داری برو بدوز من که از لباس باردار ...

خودمم یکم نفس تنگی گرفتم تو خونه اصلا نمیتونم لباس تنگ بپوشم 

بستگی به راحت بودن خودت داره من همون اوایل با شلوار معمولی مشکل داشتم کشش اذیتم میکرد ولی لباسام اندازم بود،الاننم یسری لباسام ک حالت آزاد داشتن اندازمه هنوز

فقط شلوار بارداری خریدم که راحتم با اون با شلوار دیگه ای راحت نیستم

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من خودمم یکم شکم و پهلودارم میترسم از من بزرگ بشه 

نمیشه عزیزم زیاد یعنی با لباس معلوم نی بعدم شال یا روسری تو چطوری سر بگیر که روی شکمت رو بگیره 

منم الان ۱۴ هفته ام 

کسی ببینه نمی دونه باردارم مگه اینکه خودم بگم با اینکه خودمم یکم تپلم و شکم دارم

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 
2706