2737
2739

سلام دوستای گلم من امروز صبح بی بی زدم فکر کنم یک دقیقه شد یا ن دیدم منفیه بیخیالش شدم و انداختمش دور ...چند دقیقه قبل اومدم تاپیک دوستم دیدم نوشته بعد نیم ساعت خط انداخته و وقتی دوباره تکرار کرده سریع خط انداخته و مثبت شده....منم رفتم باز نگاه کردم ب بیبیم دیدم خط انداخته.....اشکم بند نمیاد دوستان برا همه منتڟرا دعا کردم برا همه نی نی سایتی ها....قربون امام حسین برم الهی....بنظرتون حالا مثبته واقعأ؟؟میشه منفی باشه؟؟

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....

مبارکه 😍😍😍عزیزم انشالله که یه نی نی ناز و سالم تو دلت داری اگه از موعدت گذشته برو آزمایش 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مبارکه خدا ب همه منتظرا بده

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706