2733
2734

امروز از مدرسشون زنگ زدن گفتن پارسال جشن جوانه ها نگرفتیم ( برای هفتمایی که تازه میرن متوسطه اول) امسال بجاش میگیریم یه روز زودتر بیاین انقدررررر خوشحال شده و ذوق کرد یه روز زودتر میره مدرسه خدا میدونه😍😂حالا دخترخاله هاش و دختر عمه  یا دوستاش اصلاااااا همه از یه هفته قبل مدرسه اینطورین😐😑😶😞😢😭😔😕 .دختر من :😊😉😎😍😘🙂☺😇

بچه های شما چطورین ؟ من خودم عادی بودم یعنی نه ناراحت میشدم نه انقدر خوشحال ولی خودمم ذوق میکنم دخترمو اینطوری میبینم عاشق مدرسس😍😂مادر یه دانش آموز میگفت نشونه ضعفشه مدرسرو دوست داره و در آینده موفق نمیشه ( یک عدد حسود پلاستیکی بودن 😐😂)

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دختر ندارم ولی اون موقه ها ک میرفتم خیلی خوشحال بودم شب قبل از مدرسه از خوشحالی و ذوق خوابم نمیبرد😊

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2731
2738

ای جااانم

یه لحظه دلم خواست جای دخترت بودم👼

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

چقدر خوب منم عادی بودم..فقط مادر دانش اموز..پسر منم خیلی ذوق مهد رفتنشو داره..یعنی زده میشه😩

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
چ دله خجسته ای داره فعلا اولشه بزار ب راهنمایی و دبیرستان بره بعد قیافشو ببینین😂😂😂

راهنماییه دیگه 😁

هرچی میخوامو دارم ، هرچیم بخوام بدست میارم😊موفقیت من حتمیه ، بهترینا برام اتفاق میوفته . حال دلم خوبِ ومطمئنم آرامشم روزانه افزون میشه 💜💛💙
چقد عقده ای بوده اون طرف😂

بشدت😂👌

2706