2726

سلام

پرده هام خیلی کثیف شدن پنجره ها باز بودن کلا هرچی گردوغبار نشسته روش میتونم سفید کننده بریزم تو ماشین لباسشویی؟ مارکش کروپ با قطعات ال جی هست

و لیوانام همش زرد شده میتونم از تو ماشین ظرفشویی سفید کننده بریزم؟ ماکش سام هست. 

سفید کننده اکتیو گرفتم

اگه تجربه دارین حتما برا هردوتا نظراتتون بگیم

ممنونم

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫

ظرفشویی رو نمیدونم

ولی لیاسشویی قطعا میتونی

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه سفید کننده ماشین رو خراب میکنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

پرده ها رو بنظرم توی یه تشت، سفید کننده و پودر پرسیل دستی و ماشینی بریزین بذارین نصف روزبمونه و بعد خوب لگد کنین. بذارین روی چهارپایه ابش بره، بندازین توی ماشین آبکشی کنه اگر بادست نمیتونین.برق میفته

استکاناتونم با خاکستر بشورین اینقدز تمیز میشه که حدنداره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
لباسشویی کنار جایی که نرم کننده میریزی یه جا برا سفید کننده داره  ظرفشویی ندارم نمیدونم

سمت راست بریزم؟ 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
پرده ها رو بنظرم توی یه تشت، سفید کننده و پودر پرسیل دستی و ماشینی بریزین بذارین نصف روزبمونه و بعد ...

ممنون🌷

ظرفشویی نه 

جلادهنده ظروف شیشه ای وجود داره برای همین کار 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ظرفشویی که خودش مایع براق کننده داره  

من از مایع پریل استفاده میکنم ولی مایع براق کننده استفاده نمیکنم

بخاطر همین همش زرد شده

2706