2733
2739

من بند انداز خریدم خودم میندازم ولی بعدش جوش میزنم

خواهرم گفت نخشو بکن تو الکل مثل ارایشگرا گفتم برق داره یهو برق نگیرتم 😦

شما قبل یا بعد بند انداختن چیکار میکنین جوش نزنین؟

بعدش اب هم نمیزنم به صورتم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من پوستم فوق حساسه با همین بند انداز برقی نخشو گلاب میزنم بعدم کل صورتمو چند بار گلاب میزنم بعد بندم کمپرس یخ میزارم یه مدت خیلی بهتر میشه 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
اگه مستعد جوش باشی هر کاری هم انجام بدی باز هم جوش میزنی

نه مستعد نیستم از هر سه چهار باری که بزنم دو بارش یکی دوتا جوش ریز میزنم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من ک هرکار کنم جوشو میزنم :/  واسه همین چندین ساله ژیلت میکنم 😻

موهای صورتت سفت نشده من فکر میکنم سفت میشه باژیلت وتیره تر میشه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
موهای صورتت سفت نشده من فکر میکنم سفت میشه باژیلت وتیره تر میشه

ن اصلا اینجوری نیس همه تعجب میکنن وقتی میگم شیو میکنم چون همش اشتباهی جا افتاده ک ژیلت باعث زیاد شدن و مردونه شدن موها میشه 

2706