2410
2553
عنوان

از شوهرم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 62 پست
دقیقا   اصلا دیگه حوصله حرف زدنم ندارم   تا بحث میشه برا اینکه غر های تکراریشو نشنوم گوشیو ...

خب شما رفتی تو حالت رو اعصاب !

بی تقصیر نیستی ها..

غر زدن و نحس شدن باعث دورتر شدنت تون میشه.مردها وقتی با زن بهشون خوش بگذره لحظه شماری میکنن بیان خونه 

سلام عزیزان .من حقیقتا بعد از کار و مشغله میام تو سایت و دوست دارم فقط در سایت تبادل نظر کنم و تاپیک هایی که دوست دارم شرکت کنم...نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم .من مشاور نیستم که فرصتش را داشته باشم.نمیتونم جایی که تگ میشم شرکت کنم چون مثل یه کار اجباری و شغل میشه که باید جواب بدم و این بعد از کار و شغلم برایم سخت و فرسوده کننده است .لطفا خواهش دارم که درخواست دوستی نفرمایید و جایی تگ نکنین برای سوالات تون .اگر موردی را بلد بودم تو تاپیک هام گفتم .ممنونم از شما و درک شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحمل کن الان وضع زندگی من از تو بدتره من اینجا غریبم هستم هیچ کس و ندارم از صب تا شبم فقط تو خونم شهر کوچیکی هم هست جایی رو نداره که بخوام برم 

اولاش خیلی غر میزدم به جون شوهرم ولی خب چه کنم مجبوررررم تحمل کنم شوهرم اگه نره سرکار پس چطوری این همه قسط و قرض و بدیم 😔

یکم بهش حق بده، بنده خدا برای شما زحمت میکشه دیگه. اینم تو این وضع اقتصادی داغون، خیلی از ماها وضع مشابه شمارو داریم. دوتا بچه دارم ۷ صبح میره همسرم ۱۰ یا ۱۱ میاد، بچه داری، کار خونه، خرید، مهمون داری، خدا نکرده مریضی، تو همه چیز تنهام، تازه بچه کوچیکم شده ۳ سالش.

گاهی منو بچه ها میریم عصرونه پیشش، تو هم زمانتو پر کن عزیز برو باشگاهی کلاسی یا تو خونه شیرینی پزی کن. شب که اومد باهم لذت ببرید . زمان کمی دارید  برای باهمبودن اونم با غرغر و بهونه گیری هدر نده

2720
بروب خودش بگو اینجا دردت دوا نمیشه گلم  

گفتم  اثر نداشت   احساس میکنم ۷۰ سال پیر شدم   احساساتم مرد

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
میگه کار نکنم چیکار کنم مگه اونجا خوش میگذرونم  مگه میرم خونه زن دوم؟     گفتم اره خو ...

شوهرمنم اونجوری ،بگوبجهنم کارکن،ورق برمیگرده وتومیچسبی ب من وازم محبت میخوای

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍

شوهر من 9 میره 1 شب میاد...خسته...بنظرن حق دارن....چکار کنن دیگه..از همه چیز میزنن برن سرکار پول در بیارن برای ما...بعضی وقتا دلم میسوزه براش...اره تنهایی فشار میاره...منم تنهام...با درس خوندن خودمو مشعول میکنم..کلی کارای خونه و بیرونم خودم انجام میدم..شوهرم خیلی بادرکه ولی خب خودم میزارم جای اون نایی برای محبت کردن ب زنم نمیبینم...اگه روزای تعطیلم باهات خوب نیست مقصره ولی اگه اون روزا خوبه روزای کاری رو پای بیمحبتیش نزار

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
خودت برو بیرون بگرد  من تنها بودنی داعما  بیرونم  شوهرمم خونه بودنی داعما بیرون&nbs ...

واقعا هیچ لذتی برام نداره که تنها برم بازار    بازار تکراری(شهر کوچیکیه فقط یه بازار و یه پاساژ داره)      تنهایی حوصلم نمیکشه    خب تازه جوونم دوس دارم تنها نباشم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2714
دیگه چیکار کنه مجبوره بره سرکار بمونه ور دلت

کارش ازاده   دست خودشه    میتونه حداقل ساعت هشت و نیم ۹ بیاد     هر روز با التماس یا جنگ میگم بیا خونه  بسه

بچه نداری؟؟

ن ندارم   بچه میخوام چیکار بیاد اونم افسردگی بگیره تو خونه

کارش ازاده   دست خودشه    میتونه حداقل ساعت هشت و نیم ۹ بیاد     هر رو ...

خب میان سیاستای اشتباه اینجا بهت یاد میدن بدتر هم میشه. کسی مرام و اخلاق شوهرتو نمبشناسه جز خودت. پس خودت یه فکری بکن

لطفا لایک نکنید.
2706