1421
1389

هیچی 

دعا ب جون قط کنندگان

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نمیشه کاری کرد 

وضعتون خوبه قطع کردن

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
1436

اونایی که وضع مالیشون خوب بوده یارانشون قطع شده چون احتیاجی به اون پول ندارن و بجاش برای رفاه کشور استفاده میشه 

ممکنه تک و توکی اشتباها یارانشون قطع شده باشه که قابل پیگیری هست 

باید اگ حقوقشون زیاده دست از اون صد تومن بردارن بزارن ب بقبه هم برسخ 

اینجا ک همه حقوق بالا ده ملیون دارن

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

واس ما هم قط شد. تاپیک زدم امروز

میگن ی اس ام اس میاد اول مهر. اعتراضتونو میشه ثبت کنی

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1394
سلام فکر نکنم بشه کاری کرد یه سایتی بود قبلا برای اعتراض نمیدونم الانم هست یا نه

چه قدر امضات طولانیه،😓

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السموات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه. این ذکر باید روزی ۴۰۰ بار له مدت ۶۰ روز گفته بشه ،باعث زبادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست ،

برا من ۴و۵ سال پیش قطع شد نرفتم دنبالش 

دیگه با ۴۵تومن که ما پولدار و فقیر نمیشیم ولی رقم ۸۰میلیون در ۴۵هزار برای دولت زیاده

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود