2726
عنوان

آیا این فرد خسیس است ۲

225 بازدید | 26 پست

لطفا تاپیک قبل رو بخونید واقعا به کمکتون احتیاج دارم 

تو تاپیک قبل حواسم به این نبود که عنوان کنم

این که الان نامزد نیستیم خانواده ها کم و بیش در جریانن قرار بر این بود که۴سال پیش نامزدی کنیم به دلیل سن کم من قبول نکردن خانوادم ولی ما ارتباطمون رو حفظ کردیم تا حالا که قرار بر این شد دوباره امسال بیان خواستگاری در واقع الان نامزد نیستیم دوستیم ولی به شدت خواهان همدیگه ایم نمیدونم به دلیل اینکه رسمی نیست یا کلا اخلاقیاتش اینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو پست اول همش یعنی جا نمیشد؟  من ک رفتم بای

چرا جا می سد من معذرت میخوام اخه حواسم نبود که بنویسم اشنایی زیادی هم با نی نی سایت ندارم که بدونم آیا میشه پست ویرایش کرد یا نه به همین دلیل مجبور شدم دوباره بفرستم

نمیدونم بهت چی بگم من یه کوچولو ولخرجم،الان تو یه شرایطی قرار گرفتم  با خودم میگم کاش مثل نامزدت رفتار میکردم ،تا الان تو این شرایطی که هستم نباشم

اونجا که گفتی برای خودش انگشتر خریده ولی برای تو نه خیلی از نظرم بد بود ینی برای خودش خسیس نیست فقط برای تو خسیسه. اونجام که گفته صدتومن میدم بهت ینی فقط با صدتومن میخاد قانعت کنه 

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش گلم 

ببین من و شوهرم با هم دوست بودیم فوق العاده دست و دلبازه 

قبل ازدواجمون حرف نزده واسم هی کادو میخرید بدون مناسبت یا با مناسبت 

فرقی نمیکرد 

الانم خرج میکنه ها ولی نه به شدت قبل 

انگار یکم فرق کرده 

نمیدونم چرا این مردا خرشون که از پل میگذره اینجوری میشن

خیلی حواست و جمع کن خساست مرد خیلی خیلی بده ادم و داغون میکنه 

اونجا که گفتی برای خودش انگشتر خریده ولی برای تو نه خیلی از نظرم بد بود ینی برای خودش خسیس نیست فقط ...

دقیقا من زیاد اهل گلایه کردن نیستم ولی کارش برام عجیب بود 

قرار بود برم ایروبیک گفت من خودم هزینه اش رو میدم 

امروز بهش میگم نه میخوام برم شنا هزینه اش با تو 

ایروبیک ماهی ۷۰

شنا  دوره ای۲۸۰

بهم میگه شنا بعد از یه مدتی خسته میکنه و از آب زده میشی و همیشگی نیست ایروبیک بهتره ...همیشه میتونی بری و ... نمیدونم دلیلای قانع کننده ای یا مالی

خواهش گلم  ببین من و شوهرم با هم دوست بودیم فوق العاده دست و دلبازه  قبل ازدواجمون حرف ن ...

من باید چی کار کنم الان هیچ وقت ب این چیزا توجه نمیکردم  چون توقعی نداشتم که بار مالی من رو دوش اون باشه افکارم این بود بعد ازدواج ولی الان واقعا ترسیدم

2706