1421
1411
عنوان

آیا این فرد خسیس است ۲

193 بازدید | 26 پست

لطفا تاپیک قبل رو بخونید واقعا به کمکتون احتیاج دارم 

تو تاپیک قبل حواسم به این نبود که عنوان کنم

این که الان نامزد نیستیم خانواده ها کم و بیش در جریانن قرار بر این بود که۴سال پیش نامزدی کنیم به دلیل سن کم من قبول نکردن خانوادم ولی ما ارتباطمون رو حفظ کردیم تا حالا که قرار بر این شد دوباره امسال بیان خواستگاری در واقع الان نامزد نیستیم دوستیم ولی به شدت خواهان همدیگه ایم نمیدونم به دلیل اینکه رسمی نیست یا کلا اخلاقیاتش اینه

تو پست اول همش یعنی جا نمیشد؟  من ک رفتم بای

عمرسعد قبل از جنگ اقرار میکند. میدانم اگر برای حسین بجنگم اهل سعادتم. واگر با حسین بجنگم اهل شقاوت... اما چه کنم که از ملک ری نمی توانم بگذرم... اندکی تامل!!!! ملک ری ما کجاست که نمی گذارد در قافله حسین بمانیم!!!! 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

تو پست اول همش یعنی جا نمیشد؟  من ک رفتم بای

چرا جا می سد من معذرت میخوام اخه حواسم نبود که بنویسم اشنایی زیادی هم با نی نی سایت ندارم که بدونم آیا میشه پست ویرایش کرد یا نه به همین دلیل مجبور شدم دوباره بفرستم

1436
1432

اونجا که گفتی برای خودش انگشتر خریده ولی برای تو نه خیلی از نظرم بد بود ینی برای خودش خسیس نیست فقط برای تو خسیسه. اونجام که گفته صدتومن میدم بهت ینی فقط با صدتومن میخاد قانعت کنه 

ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش گلم 

ببین من و شوهرم با هم دوست بودیم فوق العاده دست و دلبازه 

قبل ازدواجمون حرف نزده واسم هی کادو میخرید بدون مناسبت یا با مناسبت 

فرقی نمیکرد 

الانم خرج میکنه ها ولی نه به شدت قبل 

انگار یکم فرق کرده 

نمیدونم چرا این مردا خرشون که از پل میگذره اینجوری میشن

خیلی حواست و جمع کن خساست مرد خیلی خیلی بده ادم و داغون میکنه 

اونجا که گفتی برای خودش انگشتر خریده ولی برای تو نه خیلی از نظرم بد بود ینی برای خودش خسیس نیست فقط ...

دقیقا من زیاد اهل گلایه کردن نیستم ولی کارش برام عجیب بود 

قرار بود برم ایروبیک گفت من خودم هزینه اش رو میدم 

امروز بهش میگم نه میخوام برم شنا هزینه اش با تو 

ایروبیک ماهی ۷۰

شنا  دوره ای۲۸۰

بهم میگه شنا بعد از یه مدتی خسته میکنه و از آب زده میشی و همیشگی نیست ایروبیک بهتره ...همیشه میتونی بری و ... نمیدونم دلیلای قانع کننده ای یا مالی

خواهش گلم  ببین من و شوهرم با هم دوست بودیم فوق العاده دست و دلبازه  قبل ازدواجمون حرف ن ...

من باید چی کار کنم الان هیچ وقت ب این چیزا توجه نمیکردم  چون توقعی نداشتم که بار مالی من رو دوش اون باشه افکارم این بود بعد ازدواج ولی الان واقعا ترسیدم

1396
به نظ. من که گفته صد بریزم ،خسیس نیست آدم خسیس اون صدم نمیده،فقط شاید فکر میکنه خوش سلیقه نیست یا شا ...

خوب آره گفت که من ترسیدم چیزی بخرم که دوست نداشته باشی...

بعدم به نظرم توهین من از سفر بیام به جای سوغاتی پول بدم به خودشم گفتم.... ولی چیز دیگه ای نگفتم 

ولی لون که میدونست من انگشتر دوست دارم چرا وقتی برا خودش خرید برا من نخرید ....!مگر اینکه نقض بشه مال خودش نیست

در مورد مهریه و خرید عروسی یا مراسم عروسی تا حالا نشده حرف زده باشید؟ نظرش چیه؟

اوایل میگفت مهریه کم و... من میگفتم برا من مهریه ارزش نداره وقت قرار باشه مهر تو رو نداشته باشم گفت به خاطر این حرفت هر چقدرم بخوان مهرت میکنم در مورد مراسمم گفت که عقد خیلی دوست دارم بگیرم ولی شاید شرایط جور نشه توی خانوادشم رسم عقد محضری و عروسی مفصل گفت ولی بهترین مراسم عروسی میگیرم یه مدت پیشم گفت نگران نباش هر دوتاش برات میگیرم

خوب رک بگو به خاطر مسئله مالیشه یا نه

من از مستئل متلی یا حقوقشو ... طوال نمیپرسم 

اخیرا گوشیش دچار مشکل شده بود گفت میخوام بفروشم پول بزارم روش یکی دیگه بخرم حدودا بشه ۴ تومن .... 

کار میکنه بدهکاری خونوادشو می ده تا از اون طرف (ماشین بزرگ دارن) ماشین برا خودش بشه...

1391