2726

خواهرمنم همینجوریه تو همه چی دخالت میکنه 

خیلی فوضوله هرچیم میگم حالیش نیست 

ولی من توروش واستادم ی بار گفتم به تو ربطی نداره تو مسایل زندگی من دخالت نکن لطفا ولی نمیفهمه دیه

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب شما ي بار بگي عزيزان خواستگار منه ممنون ميشم بزاريد خودم خواستگارمو انتخاب كنم!چون كسي ...

نمیفهمن هر چی میگم باید ب دل من باشه ن شما حالا شما ایراداشو بگید عیب نداره نک انتخاب کنید ، بشون میگم اگ میدونید بشینید سر سفره عقد جا من بله بدید

2728
نمیفهمن هر چی میگم باید ب دل من باشه ن شما حالا شما ایراداشو بگید عیب نداره نک انتخاب کنید ، بشون می ...

خودشون متاهل هستن؟

ب مادر بگو.

ب نظرم راستش حسودن

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
دقیقا .رو نده خواهرا تو اینجور مسائل حسادتم مبکننا من تجربشو داشتم 

بشون میگم بدتر لج میکنن دس ا سرم برنمیدارن

ی خواشتگار داشتم پولدار خیلیم خوب بودن از رو حسادتشون یکاری کردن رد شه

خواهرمنم همینجوریه تو همه چی دخالت میکنه  خیلی فوضوله هرچیم میگم حالیش نیست  ولی من تورو ...

خخ خواهر فایده نداره خدا میدونه چقد فرصت زندگی ازمون گرفتن

بگو بفرما شما زنش بشو عزیزم.هیچکس اجازه نداره برای کسی تعیین تکلیف کنه شما میپسندی پدرتون ن کس دیگه میرن تحقیقات و خوب بودن دیگه بله میدین ب کس دیگه ربطی نداره

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
بگو بفرما شما زنش بشو عزیزم.هیچکس اجازه نداره برای کسی تعیین تکلیف کنه شما میپسندی پدرتون ن کس دیگه ...

کاش بفهمن که بهشون ربطی نداره

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]

عزیزم شدیدا درکت میکنم

مخصوصا که من خواهرام اتفاق نظر هم نداشتن هر کدوم یه نظی میدادن

ولی شکر خدا بعد ازدواجم جوری مدیریت کردم که کوچکتریییییییین دخالتی ندارن

و خدایی که بشدت کافیست... 
بشون میگم بدتر لج میکنن دس ا سرم برنمیدارن ی خواشتگار داشتم پولدار خیلیم خوب بودن از رو حسادتشون یک ...

دقیییقا برا منم پیش اومده الان خدا رو شکر یکی از خواهرام کلا دیگه نیست اینجا که بخواد اصن بفهمه کسی میاد و نمیاد اون یکی ام تا حدی ک بتونم رو بهش نمیدم  ، ببین با پدرت خصوصی صحبت کن نه با مادرتا با پدرت بگو مثلا فلان کس معیار منو داره من نمیتونم به معیار خواهرام زندگی کنم من سلیقه خودمو دارم بزار خودم تصمیم بگیرم و گرنه هیچ وقت احساس خوشبختی نمیکنم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2706