1421
1411

با اجازه اسی خودتم بیا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3260461/سلام-خوشگلا-حاجت-روایی-معجزه?page=1

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
1376

خوب شما ي بار بگي عزيزان خواستگار منه ممنون ميشم بزاريد خودم خواستگارمو انتخاب كنم!چون كسي ك قراره ازدواج كنه بندم ممنون از توجه شما😬

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
خب خاله خان باجين ديگه من خودم خواهره بزرگم اره لامصب توهمه چيه خواهرم دخالت دارم

خب نظر خوب اره خوبه ولی اینا حسودن هم خییلییی دیگ تو یسری چیزا واقعا ب خود ادم مربوطه اونا دخالت میکنن میترسم زندگیم با کارا اینا بره کج

1403

خواهرمنم همینجوریه تو همه چی دخالت میکنه 

خیلی فوضوله هرچیم میگم حالیش نیست 

ولی من توروش واستادم ی بار گفتم به تو ربطی نداره تو مسایل زندگی من دخالت نکن لطفا ولی نمیفهمه دیه

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]
خوب شما ي بار بگي عزيزان خواستگار منه ممنون ميشم بزاريد خودم خواستگارمو انتخاب كنم!چون كسي ...

نمیفهمن هر چی میگم باید ب دل من باشه ن شما حالا شما ایراداشو بگید عیب نداره نک انتخاب کنید ، بشون میگم اگ میدونید بشینید سر سفره عقد جا من بله بدید

نمیفهمن هر چی میگم باید ب دل من باشه ن شما حالا شما ایراداشو بگید عیب نداره نک انتخاب کنید ، بشون می ...

خودشون متاهل هستن؟

ب مادر بگو.

ب نظرم راستش حسودن

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1391