2733
2739
عنوان

نوزاد نارس

1045 بازدید | 10 پست

کیا بچه هاشون زود به دنیا اومدن? الان چند وقتشونه وزن ب دنیا اومدنشون و الان چقده ؟

کی نشستن کی راه راه رفتن کی دندون در اوردن کی صحبت کردن؟؟؟؟؟؟؟

دختر من 29هفته ب دنیا اومد 

۴۷روز بیمارستان بود 

وزنش ۱۲۰۰ 

الان ۲ماه خورده ایشه وزنش ۴۵۰۰

پسرمن 34هفته با وزن 2400 بدنیا اومد حرکاتش تاخیر داشت

5ماهگی گردن گرفت.10ماهی نشست.الانم راه نمیره نه چاردست وپا فقط سینه خیز14ماهش

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من الان تاپیکتو دیدم پسر من ۳۰ هفته با وزن ۱۳۰۰ دنیا اومد الان ۱۴ ماهشه 

۵ ماهگی گردن گرفت، ۸ ماهگی نشست، ۱۱ ماهگی دندون دراوردو چهاردست و پا رفت، ۱۳ ماهگی راه رفت ، حرفم در حد ۴ ۵ کلمه میزنه 

پسرم دنیامه❤❤❤❤
2731
سلام من الان تاپیکتو دیدم پسر من ۳۰ هفته با وزن ۱۳۰۰ دنیا اومد الان ۱۴ ماهشه  ۵ ماهگی گردن گرف ...

عزیزم من هفته پیش زایمان زودرس کردم

الان پسرم زیر دستگاهه, ۲۸ هفته ای دنیا اومد

میشه راهنماییم کنی من هیچی راجع به اینجور شرایط نوزادا نمیدونم,از طرفی ۵ روزه که سزارین کردم تاری دیدم نمیذاره تو نت مطالعه کنم,اگه ممکنه راهنماییم میکنی لطفا

2738
سلام عزیزم میدونم خیلی وقته از این تاپیک گذشته بچه تون چند ماهگی راه رفت لطفا ج بدین 

۱۱ ماهگی راه رفت عزیزم.خداروشکر تو هیچ چیز مشکل نداشت مث بچه های نرمال بزرگ شد الانم ۴سالشه خداروشکر همه چیزش اوکیه