2733
2734
عنوان

طرز تهیه ژله هلو با شیر

1154 بازدید | 9 پست

دوستان هم اب جوش میخاد هم شیر ؟ اب سرد چطور 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جای اب سردش شیر بریزید

یه لیوانم که اب جوش داره

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2728

بجا اب سرد شیر بریز وقتی هم میخای شیر اضاف کنی یادت باشه بذاری سرد بشه وگرنه شیر میبره

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

اما من پیشنهاد میکنم بستنی بریزی خیلی خوشمزه تر میشه

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2738
بستنی چجوری؟یعنی جای آب سرد چندتا قاشق بستنی بریزم؟

بله ولی بعد سرد شدن اب گرم 

بعدم خیلی هم بزن که قاطی شه وگرنه دولایه میشه یه لایه بستنی یه لایه ژله

بستنی چجوری؟یعنی جای آب سرد چندتا قاشق بستنی بریزم؟

ی بسته ژله با ی لیوان اب جوش قاطی کن بعد بن ماری کن یا بزار  مایکروفر حل بشه بعد که خنک شد یا نصف لیوان بستنی وانیلی که یکم شل شده مخلوط کن تو قالب بریز

اینم ژله بستنی  خودم درست کردم